Reklama
Reklama

Ten sposób na czyszczenie Beautyblendera stosuje coraz więcej dziewczyn. Naprawdę działa!

Ten sposób na czyszczenie Beautyblendera stosuje coraz więcej dziewczyn. Naprawdę działa! Ten sposób na czyszczenie Beautyblendera stosuje coraz więcej dziewczyn. Naprawdę działa! / Fot. materiały pra

Luiza Nowińska

30stycznia2017

Prosty, szybki, skuteczny!

Po nałożeniu podkładu twój Beautyblender wygląda nieestetycznie, a jego dokładne umycie graniczy z cudem? Doskonale znamy ten problem. Na szczęście istnieje sposób na idealne wyczyszczenie gąbeczki nawet po użyciu bardzo mocnego, kryjącego podkładu lub korektora.  

 

 

W ostatnim czasie coraz więcej dziewczyn do czyszczenia swoich gąbeczek do makijażu używa olejku do mycia ciała marki Isana. Produkt w błyskawicznym tempie rozpuszcza pozostałości po podkładzie i pozostawia gąbeczkę idealnie czystą, bez żadnych plam i zacieków. Dodatkowo mycie gąbeczki do makijażu olejkiem nie powoduje jej niszczenia. 

 

Oprócz mycia Beautyblendera przy pomocy olejków poleca się także używanie szarego mydła, płynu do dezynfekcji lub łagodnych szamponów. Który sposób jest twoim ulubionym? 

 

 

Zobacz także: Ta dziwna silikonowa gąbeczka będzie następcą Beautyblendera? 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

#1 Nie używasz konturówki bą...
#1 Nie używasz konturówki bądź używasz jej w zły sposób   Nawet makijażyści nie są w stanie uzyskać idealnego kształtu ust bez użycia konturówki. Dzięki niej twój makijaż będzie precyzyjny, a pomadka nie będzie się przemieszczać poza kontur ust. Pamiętaj jednak, aby używać konturówki we właściwy sposób. Powinna mieć ona kolor, jak najbardziej zbliżony do koloru pomadki,. Konturówka nigdy nie powinna się oznaczać od koloru pomadki! 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze