Reklama
Reklama

Oto następca kultowego Beauty Blendera. Będzie lepszy?

Oto następca kultowego Beauty Blendera. Będzie lepszy? Oto następca kultowego Beauty Blendera / Fot. instagram.com/evieblender

Ada Rusin

10stycznia2017

Czym się wyróżnia?

Jeszcze kilka tygodni temu Internet oszalał na punkcie silikonowych, płaskich gąbeczek do makijażu Silisponge, a teraz wszyscy zachwycają się silikonowym odpowiednikiem Beauty Blendera. EvieBlender kształtem przypomina słynne jajeczko, jednak jest wykonane z zupełnie innego materiału. Dzięki temu jest niezwykle higieniczne i proste w czyszczeniu, a do tego nie wchłania podkładu tak jak to robi Beauty Blender.

 

 

EvieBlender został wykonany z medycznego silikonu i nie ma gładkiej, jednolitej powierzchni – dzięki temu dużo łatwiej niż Silisponge nałożyć nim podkład.

 

 

Co prawda produkt jest dopiero w fazie testów, a dziewczyny, które go wymyśliły zbierają na niego fundusze na portalu Kickstarter. Naszym zdaniem ta silikonowa gąbeczka zapowiada się naprawdę obiecująco i na pewno będzie konkurować z kultowym Beauty Blenderem.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jak wybrać podkład, który za...
Jak wybrać podkład, który zakryje niedoskonałości i zmatowi skórę bez jej obciążania? Sprawdź najlepsze produkty, które polecają wszystkie blogerki i wizażyści.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama