Reklama
Reklama

Dzięki Kim Kardashian ten makijażowy trend będzie hitem w 2017 roku

Dzięki Kim Kardashian ten makijażowy trend będzie hitem w 2017 roku Dzięki Kim Kardashian ten makijażowy trend będzie hitem w 2017 roku / Fot. www.instagram.com/kimkardashian

Luiza Nowińska

05stycznia2017

Mowa o...

Kim Kardashian i jej makijażysta Mario Dedivanovic są odpowiedzialni za wykreowanie większości współczesnych trendów w makijażu. To dzięki nim popularne stało się konturowanie twarzy, doczepianie spektakularnych rzęs czy baking. Teraz Kim i jej makijażysta proponują zupełnie coś innego...

 

Od czasu napadu w Paryżu, Kim zupełnie zmieniła swój wizerunek i zrezygnowała z mocnego, wyrazistego makijażu. Obecnie stawia na naturalny look - ujednoliconą cerę, bardzo subtelne modelowanie twarzy, podkreślenie rzęs i delikatne wypełnianie brwi. Choć make up no make up jest już modny od kilku sezonów, wszystko wskazuje na to, że w tym roku stanie się jeszcze modniejszy.

 

W trendzie chodzi głównie o uzyskanie efektu naturalnego rozświetlenia oraz zdrowego wyglądu. Makijaż ma w subtelny sposób podkreślać urodę, a nie ją zakrywać. Jesteśmy na TAK! :)

 

 

Zobacz także: Kim Kardashian używa podkładów do twarzy za 30 złotych?!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

#1 Nie używasz konturówki bą...
#1 Nie używasz konturówki bądź używasz jej w zły sposób   Nawet makijażyści nie są w stanie uzyskać idealnego kształtu ust bez użycia konturówki. Dzięki niej twój makijaż będzie precyzyjny, a pomadka nie będzie się przemieszczać poza kontur ust. Pamiętaj jednak, aby używać konturówki we właściwy sposób. Powinna mieć ona kolor, jak najbardziej zbliżony do koloru pomadki,. Konturówka nigdy nie powinna się oznaczać od koloru pomadki! 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama