Reklama
Reklama

Manny Gutierrez - pierwszy mężczyzna, który wystąpił w reklamie popularnej marki kosmetycznej

Manny Gutierrez - pierwszy mężczyzna, który wystąpił w reklamie popularnej marki kosmetycznej Manny Gutierrez - pierwszy mężczyzna, który wystąpił w reklamie popularnej marki kosmetycznej / Fot. www.instagram.com/mannymua733

Luiza Nowińska

05stycznia2017

Dobry pomysł?

Manny Gutierrez, w sieci znany jako "MannyMua733" to jeden z najbardziej popularnych blogerów zajmujących się makijażem na całym świecie. Na Instagramie śledzi go ponad 3 miliony osób, a jego tutoriale także mają ponad milionowe widownie. Nic dziwnego, że o współpracę z popularnym blogerem pokusiła się popularna kosmetyków drogeryjnych - Maybelline. 

 

Manny Mua nie jest pierwszym blogerem, który został zaproszony do współpracy reklamowej z marką kosmetyczną. Kilka miesięcy temu głośno było o pierwszej w historii reklamie CoverGirl, w której  wystąpił mężczyzna - James Charles. Niedawno jego nazwisko znalazło się na liście magazynu Forbes "30 under 30", czyli najbardziej wpływowych ludzi przed trzydziestką. 

 

Dziś rano w sieci pojawił się filmik, w którym możemy zobaczyć, jak Manny oraz popularna blogerka Shayla Mitchell reklamują maskarę. Co o tym myślisz? 

 

 

 

Zobacz także: Genialny trik na piękne rzęsy, który stosuje makijażystka Kylie Jenner

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Oto jedni z najpopularniejszych blo...
Oto jedni z najpopularniejszych blogerów urodowych na Instagramie.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze