Reklama
Reklama

Już jest nowa paleta The Royal Peach Palette Kylie Jenner. Ładna?

Już jest nowa paleta The Royal Peach Palette Kylie Jenner. Ładna? Już jest nowa paleta The Royal Peach Palette Kylie Jenner. Ładna? / Fot. instagram.com/kyliecosmetics

Ada Rusin

03stycznia2017

No cóż, zdania są podzielone...

Kosmetyki Kylie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a gwiazda doskonale wie jak podsycić zainteresowanie fanów. Tym razem wrzuciła na Instagram 2 zdjęcia, na których pomalowała się cieniami z najnowszej palety o nazwie The Royal Peach Palette.

 

 

Wbrew temu czego się wszystkie spodziewałyśmy paleta nie zawiera tylko i wyłącznie brzoskwiniowych odcieni. Jest naprawdę zaskakująca – na pewni nie spodziewałyśmy się, że znajdzie się w niej ten piękny nasycony szafirowy cień! Nowa paletka zawiera aż 12 odcieni – poprzednie miały ich 9.

 

 

Paleta będzie w sprzedaży już za tydzień 12 stycznia w cenie 45 dolarów. Zdania fanów są podzielone. Niektórzy są zachwyceni i zapewniają, że kupią nowy produkt, inni są rozczarowani. Jedna z osób napisała "It looks like she took colors for all 3 other palettes and summed it one. No new colors. $45? No" (Wygląda jakby wzięła cienie z 3 pozostałych palet i włożyła je do nowej. Zero nowych kolorów. 45 dolarów? Nie)

 

 

Zobacz także: Kylie Jenner dostała pozew! O co chodzi?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Portal Pinterest wytypował 7 gorący...
Portal Pinterest wytypował 7 gorących trendów, które będą królowały w 2017. Zobacz sama co będzie modne w tym roku. Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama