Reklama
Reklama

Genialny trik na piękne rzęsy, który stosuje makijażystka Kylie Jenner

Genialny trik na piękne rzęsy, który stosuje makijażystka Kylie Jenner Genialny trik na piękne rzęsy, który stosuje makijażystka Kylie Jenner / Fot. www.youtube.com/KylieJenner

Luiza Nowińska

02stycznia2017

Od dziś jest naszym ulubionym!

Kylie Jenner słynie z przepięknych i długich rzęs. Choć bardzo często wybiera sztuczne, należy przyznać, że jej makijażystka doskonale dba także o przepiękny wygląd także tych naturalnych. Okazuje się, że zazwyczaj stosuje pewien trik, który zapewnia ekstremalne podkreślenie rzęs. 

 

W ostatnim tutorialu makijażowym Kylie Jenner, jej makijażystka, Joyce Bonelli zdradziła swój ulubiony trik w malowaniu rzęs. - "Zawsze kiedy nakładam maskarę, pozwalam sobie dotknąć nią delikatnie do powieki. Dzięki temu efekt jest bardziej wyrazisty" - powiedziała wizażystka.

 

Trik stosowany przez Joyce Bonelli istotnie mocno podkreśla ramę oka i sprawia, że oczy oraz rzęsy są bardziej wyraźne. Masz ochotę wypróbować ten sposób? 

 

 

Zobacz także: 4 triki na ekstremalnie podkręcone i długie rzęsy!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kylie Jenner od dwóch tygodni huczn...
Kylie Jenner od dwóch tygodni hucznie świętuje swoje 19. urodziny, a my z tej okazji przyglądamy się jej spektakularnej metamorfozie. Jak zmieniała się celebrytka na przestrzeni lat?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze