Reklama
Reklama

Karnawałowy makijaż Wibo z Natalią Siwiec

Karnawałowy makijaż Wibo z Natalią Siwiec Sylwestrowy makijaż Wibo z Natalią Siwiec / Fot. www.instagram.com/nataliasiwiec

Luiza Nowińska

03stycznia2017

Zobacz, jak wykonać makijaż w stylu gwiazdy!

Karnawał to wyjątkowa okazja w roku. Tej nocy każda z nas chce wyglądać gwiazdorsko i olśniewająco. WIBO razem z Natalią Siwiec przygotowało dla Ciebie specjalny makijaż idealny zarówno na czerwony dywan, jak i tę jedyną karnawałową noc. Kosmetyczna marka postawiła tym razem na oryginalny i odważny look. Sami zobaczcie, Natalia wygląda wprost zjawiskowo…

 

Makijaż karnawałowy z Natalią Siwiec krok po kroku

Karnawałowy makijaż WIBO to propozycja dla wszystkich kobiet, które tej nocy chcą wyglądać kobieco i zmysłowo, tak jak Natalia Siwiec. WIBO w gwiazdorskim makijażu proponuje mocne podkreślenie oka oraz stawia na ponadczasowe czerwone usta.

Krok pierwszy - hipnotyzujące oczy i perfekcyjne brwi

Oczy Natalii w oprawie ,,smoky eyes” za sprawą cieni z palety SEX APPEAL oraz NEUTRAL EYESHADOW PALETTE zyskały wyrazistą oprawę, a efekt ,, kociego oka” uzyskano dzięki maskarze QUEEN EYES oraz sztucznym rzęsom. Wyraziste i naturalne brwi Natalii wzmocnił użyty w makijażu głęboki odcień brązu EYEBROW SHAPING KIT - to idealny zestaw pudrów do brwi, dzięki któremu nie tylko pogłębicie ich kolor, ale również wyregulujecie je za pomocą załączonej do zestawu pęsety. Optyczne podniesienie łuku brwiowego uzyskamy dzięki zastosowaniu bezpośrednio pod nim korektora w kredce BROWS CONCEALER.

 

Krok drugi - modelowanie idealnego owalu twarzy

Po wzorcowym podkreśleniu oczu czas na konturowanie twarzy, bez którego nie może obejść się żaden makijaż, tym bardziej wieczorowy. Doskonałym rozwiązaniem jest paletka do konturowania 3 STEPS TO PERFECT FACE. Zawarty w niej odcień brązu idealnie podkreślił kości policzkowe Natalii, wysmuklił nos oraz skorygował owal twarzy. Paletka obok ciepłego holograficznego różu zawiera również rozświetlacz. W tutorialu użyto jednak rozświetlczy z palety STROBING MAKE UP KIT, dzięki czemu uzyskano na policzku Natalii modny efekt ,,mokrej tafli”. Drobny, wręcz jedwabisty rozświetlacz zaaplikowano na kości jarzmowe, grzbiet nosa i łuk kupidyna. Boki kości policzkowych podkreślono przez delikatne muśnięcie różem EXTASY BLUSHER, który zapewnił holograficzny błysk z efektem 3D. Dzięki niemu twarz wyglądała świeżo i promiennie.

Krok trzeci - zmysłowe usta i utrwalenie makijażu

Bez zmysłowych i czerwonych ust nie mógłby się obyć żaden makijaż, tym bardziej karnawałowy. Zmysłowe usta Natalii więc podkreślono najmodniejszą w tym sezonie pomadką w płynie MILLION DOLLARS LIPS w kolorze soczystej czerwieni w duecie z idealnie dopasowaną konturówką LIP DEFINE.

 

WIBO pamiętało również o tym, że makijaż wieczorowy powinien przetrwać wiele godzin, tak aby olśniewał nie tylko na początku, ale aż do chwili odliczania sekund dzielących nas od Nowego Roku, dlatego też finalnie utrwaliliśmy go sypkim pudrem FIXING POWDER.
Zachwyć wszystkich oryginalnym makijażem oczu i zostań gwiazdą wieczoru jak Natalia Siwiec!

 

 

Kolekcja dostępna na www.wibo.pl. Śledź także kosmetyki Wibo na Facebooku!

 

materiał sponsorowany

 

 

Reklama
Szukasz inspiracji na zachwycający...
Szukasz inspiracji na zachwycający makijaż sylwestrowy? Mamy dla ciebie moc propozycji z Instagrama. Klasyczne smoky, a może odważna kreska pełna brokatu? Wybierz coś dla siebie!   Fot. www.instagram.com/alatorreee

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama