Reklama
Reklama

Ta dziwna silikonowa gąbeczka będzie następcą Beauty Blendera?

Ta dziwna silikonowa gąbeczka będzie następcą Beauty Blendera? Ta dziwna silikonowa gąbeczka będzie następcą Beautyblendera? / Fot. www.instagram.com/mollycosmetics

Luiza Nowińska

30listopada2016

To prawdziwa rewolucja w nakładaniu podkładu!

Gąbeczka Beauty Blender ma sporą konkurencję. Najnowszy produkt marki Molly Cosmetics - SiliSponge to silikonowa gąbeczka, która ma nie tylko idealnie rozprowadzać podkład, ale co najważniejsze - nie chłonie kosmetyku, dzięki czemu starcza on nam na dłużej. Jeśli rzeczywiście spełnia te warunki możemy przypuszczać, że niedługo zaczną używać jej wszyscy. 

 

 

SiliSponge z wyglądu wcale nie kojarzy się z gadżetem do nakładania podkładu, ale podobno sprawdza się w tej roli doskonale. Nie chłonie podkładu, nie robi smug na twarzy, a co najważniejsze - jest niezwykle łatwa w czyszczeniu i nie niszy się po krótkim czasie użytkowania. Teoretycznie przewyższa więc Beauty Blendera pod każdym względem. Jak będzie w rzeczywistości. Na filmikach gąbeczka wygląda bardzo obiecująco...

 

 

Obecnie SiliSponge jest dostępna w przedsprzedaży i już cieszy się ogromną popularnością. Jej cena to 12 dolarów. Chciałabyś wypróbować ten gadżet? My jesteśmy niezwykle ciekawe, jak sprawdza się w praktyce. 

 

 

Zobacz także: Czym najlepiej nakładać podkład, aby wyglądał naturalnie?

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

W gronie bliskich Ci osób znajduje...
W gronie bliskich Ci osób znajduje się osoba, która uwielbia testować nowe kosmetyki? Mamy dla Ciebie 10 pomysłów na prezent, z którego na pewno będzie zadowolona. Możliwe, że Ty również upatrzysz coś dla siebie... ;) 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama