Reklama
Reklama

6 powodów, dlaczego nie powinnaś się bać obciąć włosy

6 powodów, dlaczego nie powinnaś się bać obciąć włosy 6 powodów, dlaczego nie powinnaś się bać obciąż włosy / fot. iStock

Wioleta Pyśkiewicz

14stycznia2017

#1. Mały spoiler: one odrosną

1. Mały spoiler: one odrosną

Może słyszałaś to często, ale taka jest prawda. Krótka fryzura nie będzie trwała wiecznie i po jakimś czasie znowu będą dużo dłuższe, więc niczym nie ryzykujesz. 

 

Zobacz także: Jak wzmocnić cebulki włosów

 

2. To może dodać ci energii

Kiedy siedzisz na fryzjerskim fotelu i widzisz opadające końcówki, zapewne najpierw czujesz strach i adrenalinę, bo nie wiesz, czego się spodziewać. Kiedy jednak zobaczysz nową fryzurę, poczujesz większy przypływ sił. Przekonaj się o tym.

3. Każda zmiany fryzury jest ekscytująca

Nie ma nic lepszego od nowej fryzury - ile może spinać włosy w kucyk lub kok? Krótkie też dają wiele ciekawych możliwości i przede wszystkim odmieniają twój wygląd

4. To nie włosy cię definiują

To robisz ty sama. Co z tego, że długie włosy były dotychczas twoim znakiem rozpoznawczym? Nowa fryzura nie sprawi nagle, że przyjaciele zaczną cię odbierać jako inną osobę. Tak, to samo dotyczy również twojego faceta.

 

Zobacz także: Chocolate Mauve - najmodniejszy odcień włosów

 

5. Twoje włosy będą wyglądały na zdrowsze

Na siłę je zapuszczałaś, dzięki czemu nabawiłaś się mocno podniszczonych końcówek smętnie zwisających na twoich plecach. Jedno ciachnięcie, pozbędziesz się ich i od razu całość będzie wyglądała o wiele lepiej.

6. Nadal będziesz wyglądała bardzo seksownie

Wiele gwiazd swego czasu lansowało wygląd chłopczycy, jak Anne Hathaway, co wcale nie umniejszało ich kobiecości. Wręcz przeciwnie, wyglądały one bardzo zadziornie i seksownie, więc nie musisz się bać, że nagle przestaniesz być atrakcyjna dla innych.

 

 

Źródło: cosmopolitan.com

Reklama
Reklama

Polecane wideo

#1 Zapominasz o masce do włosów! Dł...
#1 Zapominasz o masce do włosów! Długie włosy wymagają specjalnej pielęgnacji – bardziej intensywnej niż normalnie, bo rzadziej ścinasz uszkodzone końcówki. Dobrze je nawilżaj albo oleju, dzięki czemu długo będziesz mogła cieszyć się ich dobrą kondycją. Fot. Instagram @hairhouseindooroopilly

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama