Reklama
Reklama

Czym najlepiej nakładać podkład?

Czym najlepiej nakładać podkład? Czym najlepiej nakładać podkład? / Fot. Instagram @asema.mua

Ada Rusin

05lipca2016

Zaokrąglony, płaski czy ścięty pędzel?

Wolisz większe krycie, czy raczej naturalny efekt? W zależności od tego jaki chcesz uzyskać efekt wybierz odpowiedni pędzel lub gąbeczkę. Podpowiadamy jak wybrać odpowiednie akcesoria.

Flat top lub zaokrąglony pędzel do podkładu

Takim pędzlem najpierw stemplujemy twarz, a dopiero potem rozcieramy. Płasko ścięte włosie da efekt bardzo mocnego krycia – to idealna technika dla dziewczyn, które mają sporo niedoskonałości albo zaczerwienioną skórę.

 

Płaski pędzel do podkładu

Dzięki wąskiemu kształtowi pozwala precyzyjnie nałożyć kosmetyki np. nad ustami czy przy nosie. Wykonany jest z syntetycznego włosia, które łatwo utrzymać w czystości.

 

Beautyblender

Nic dziwnego, że cały świat oszalał na punkcie tego różowego jajeczka – daje efekt idealnej skóry jak po Photoshopie. Wystarczy zmoczyć gąbeczkę, dobrze odcisnąć i zanurzyć  podkładzie – tak nałożony kosmetyk idealnie wtapia się w skórę.

Zobacz także: Jak czyścisz swój Beautyblender?

Pędzel z włosiem duo fiber

Taki pędzel ma 2 rodzaje włosia – krótsze, zbite i długie, delikatne. Dzięki takiej kombinacji pędzel doskonale wtapia podkład w skórę, nie dając bardzo mocnego krycia. Idealnie sprawdzi się także z rozświetlaczem i produktami o płynnej i kremowej konsystencji – świetnie zaciera granice między poszczególnymi kosmetykami.

Zobacz także: Który pędzel jest do czego?

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze