Reklama
Reklama

To zdjęcie pokazuje brutalną prawdę o pracy kelnerki

To zdjęcie pokazuje brutalną prawdę o pracy kelnerki To zdjęcie pokazuje brutalną prawdę o pracy kelnerki / Fot. Facebook

Luiza Nowińska

13maja2016

Ostrzegamy - ten widok jest naprawdę wstrząsający.

Każda z nas, która kiedykolwiek doświadczyła pracy stojącej doskonale wie, jakich wymaga ona poświęceń. Odciski, obtarcia i ból stóp to tylko niektóre z nich. Te objawy towarzyszą przede wszystkim kelnerkom, od których oprócz stania przez cały dzień często wymaga się także chodzenia na obcasach. Nicola Gavins, która pracuje jako kelnerka podzieliła się właśnie wyjątkowo szokującym zdjęciem. Doskonale obrazuje ono brutalną prawdę o pracy kelnerki. 

Zdjęcie, które Nicola zamieściła na swoim profilu na Facebooku obrazuje stopy jej koleżanki z pracy. Dziewczyna po kilku godzinach chodzenia na obcasach miała dosłownie zakrwawione stopy więc postanowiła zmienić buty na płaskie. To z kolei nie spodobało się managerowi, który rozkazał jej powrotne założenie obcasów. W konsekwencji dziewczyna straciła paznokieć... 

 

Na krytykę restauracji nie trzeba było długo czekać. Post dziewczyny udostępniło tysiące osób. Wszyscy bojkotują restaurację i stają w obronie kelnerki. 

 

Zobacz także: Jak przetrwać całą noc w szpilkach?

 

 

 

 

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Dla wielu osób trampki lub tenisówk...
Dla wielu osób trampki lub tenisówki są wyłącznie elementem sportowego stylu. Niemniej, to wygodne obuwie może być gustownym dodatkiem zarówno casualowego jak i bardziej eleganckiego looku. Wszystko dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych w sklepach wzorów i kolorów. Bez najmniejszego problemu znajdziemy je w najbardziej popularnych odcieniach – białym i czarnym, ale również modnych pastelach czy odcieniach metalicznych. Ta różnorodność sprawia, że zastosowanie tenisówek w modzie praktycznie nie zna granic, a w połączeniu z przypisaną im wygodną są nieodłącznym elementem ubioru dla wielu kobiet. Prezentujemy 7 stylizacji z butami sportowymi w roli głównej, w zestawieniach zarówno sportowych, ale również casualowych oraz bardziej eleganckich. Wybierz coś dla siebie!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze