Reklama
Reklama

Szczupłe sylwetki na Instagramie? Ta modelka dowodzi, że tylko kwestia manipulacji!

Szczupłe sylwetki na Instagramie? Ta modelka dowodzi, że tylko kwestia manipulacji! Iskra Lawrence pokazuje prawdę o zdjęciach na Instagramie / Fot. Instagram/iamiskra

Luiza Nowińska

11maja2016

Idealne ciało czy idealny kadr?

Iskra Lawrence to jedna z najbardziej popularnych modelek o pełnych kształtach, która działa na rzecz promowania różnorodności. Iskra często dzieli się zdjęciami swojej sylwetki i wcale nie maskuje na nich niedoskonałości - z dumą prezentuje cellulit, rozstępy czy dodatkowe kilogramy. Ostatnio Iskra na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym pokazuje, jak łatwo można manipulować zdjęciami, które zamieszczamy w sieci. Na fotografii widzimy Iskrę w dwóch wersjach - na jednej w zwyczajnej pozie oddającej jej prawdziwą sylwetkę oraz drugiej, na której Iskra pozuje w sposób, który zapewnia jej niezwykle szczupłą sylwetkę. Wystarczyło jedynie odpowiednie ujęcie, aby Iskra w kilka sekund "zmniejszyła się" o dwa rozmiary. 

 

A photo posted by iskra(@iamiskra) on Apr 29, 2016 at 9:44am PDT

Iskra poprzez zdjęcie chciała pokazać, że nie warto wierzyć w prawdziwość wszystkich zdjęć, jakie oglądamy na Istagramie. Idealne sylwetki, które widzimy w sieci to często złudzenie uzyskane dzięki odpowiednim pozom, albo pomocy Photoshopa. Zamiast pogrążać się w kompleksach, warto przypomnieć sobie słowa Iskry -  "Zawsze pamiętaj, że social media nie są prawdziwym życiem. Nie pozwól, aby jakiekolwiek zdjęciem sprawiło, że będziesz czuła się źle sama ze sobą". 

 

Zobacz także: Balet w rozmiarze plus-size. Ta baletnica łamie stereotypy! 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Chcesz, by twój biust wyglądał bard...
Chcesz, by twój biust wyglądał bardziej okazale w kostiumie? Wybierz jedną z naszych propozycji!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama