Reklama
Reklama

Słyszałaś o wyzwaniu pępka?

Słyszałaś o wyzwaniu pępka? Słyszałaś o wyzwaniu pępka?

Dominika Czech

14czerwca2015

Kolejna dziwna moda w social mediach

Było wyzwanie puszki od coca-coli, Ice Bucket, brody i palca i wiele innych. Teraz media społecznościowe opanowuje kolejna moda. Wyzwanie pępka. W przeciwieństwie do niektórych, które mają na celu np. zebranie pieniędzy na pomoc potrzebującym,  to wyzwanie ma udowodnić, że nie jesteś gruba.

 

 

 

Na czym polega wyzwanie? Na dotknięciu przełożoną za plecami ręką pępka. Tak, dobrze czytasz - masz tak wyciągnąć rękę, by objąć się nią dookoła. Nie wiadomo kto wpadł na pomysł wyzwania, wiemy, że moda ta przyszła z Chin.

 

 

I tried, my best #touch your #bellybutton attempt #CuratedPoppyStyle#OnTheGo#Blogger

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicia (@curatedpoppy) 13 Cze, 2015 o 9:52 PDT

 

 

Biorące udział w nim dziewczyny twierdzą, że jego wykonanie to bezapelacyjny dowód, że jest się wystarczająco szczupłą. Szkoda tylko, że wrzucając kolejne zdjęcia, nie pamiętają, że różni ludzie mają różną budowę. Możesz być bardzo szczupła, ale mieć krótkie ręce i nie uda ci się dotknąć pępka "przez plecy". Możesz mieć trochę tłuszczyku na brzuchu, a zadanie wykonasz bez problemu, jak chłopak poniżej.

 

 

 

Wyzwanie to pokazuje nam po raz kolejny, jak bardzo rozważnie należy korzystać z dobrodziejstw internetu. Przyjmowanie wszystkiego takim, jakie jest może doprowadzić do tragedii. Nie dość, że media narzucają nam, często nierealny, wzorzec kobiety "idealnej" to teraz zaczynamy robić to same sobie, nakręcając się do takich działań.

Zamiast więc próbować wykonać to zadanie, lepiej idź z dziewczynami na spacer, zakupy, fitness czy do klubu. Bo robienie sobie zdjęcia w takiej pozycji to po prostu strata czasu.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Modelki wybiegowe w "normalnych" ro...
Modelki wybiegowe w "normalnych" rozmiarach

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama