Reklama
Reklama

Wiemy, kto zagra Romana Polańskiego w nowym filmie Tarantino!

Wiemy, kto zagra Romana Polańskiego w nowym filmie Tarantino! fot. instagram.com/tarantino_news

Anna Mierzejewska

28sierpnia2018

Gratulujemy polskiemu aktorowi takiego sukcesu!

Gdy do mediów przeciekła oficjalna wiadomość o nowym filmie Tarantino, w internecie zawrzało. Miłośnicy obrazów tworzonych przez reżysera zaczęli spekulować na temat fabuły i aktorów, którzy zagrają w filmie. Szybko okazało się, że "Once Upon a Time in Hollywood" będzie opowiadać o Hollywood pod koniec lat 60. Tłem zdarzeń zaś będzie tragedia, do której doszło w domu Romana Polańskiego, a w której z rąk sekty prowadzonej przez Charlesa Mansona zginęła Sharon Tate i kilkoro przyjaciół. 

 

W rolę Sharon wcieli się Margot Robbie. W obrazie zagrają również takie sławy, jak Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. Dziś zaś wreszcie pojawiła się informacja na temat odtwórcy roli polskiego reżysera. Jak się okazało, dostał ją Rafał Zawierucha! Jak przyznał sam aktor na swoim Instagramie, to dla niego spełnienie marzeń. W końcu, współpracować będzie zarówno z jednym z najlepszych reżyserów wszech czasów, jak i z doskonałymi aktorami. 

 

Kto wie, może nawet skradnie buziaka samej, pięknej Margot Robbie! 

 

 

 Gratulujemy! I wprost nie możemy doczekać się, aż obraz ten trafi do kin!

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Wrzesień już za parę dni! Gorące la...
Wrzesień już za parę dni! Gorące lato wreszcie dobiega końca... Powoli szykujemy się na chłodniejsze dni, wyciągamy swetry z dna szafy i sprawdzamy, jakie trendy będą najmodniejsze w sezonie jesiennym 2018. Żegnając lato zawsze towarzyszy nam smutek, ale z drugiej strony czujemy pewną dozę ekscytacji, gdy rozpoczyna się jesień. Mamy poczucie, że zaczyna się coś zupełnie nowego. To też czas zmian jeśli chodzi o Gwiazdy. Jakie znaki zodiaku mogą liczyć na udany początek jesieni 2018 i będą cieszyć się korzystnym czasem we wrześniu? Czy jesteś wśród nich?   Wszystkie zdjęcia: Unsplash/iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama