Reklama
Reklama

Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia? Powstał 3 sezon TRUE DETECTIVE!

Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia? Powstał 3 sezon TRUE DETECTIVE! fot. screen trailer

Anna Mierzejewska

27sierpnia2018

HBO właśnie wypuściło oficjalny zwiastun!

True Detective znajduje się w moim prywatnym zestawieniu najlepszych serialów wszech czasów na pierwszym miejscu. I choć drugi sezon nie był tak dobry jak pierwszy, wciąż czekałam na kontynuację. I zresztą nie tylko ja. Oficjalne potwierdzenie stacja HBO wydała już w 2017 roku, jednak potem brakowało jakichkolwiek dodatkowych informacji. Pojawiały się za to plotki, że produkcja może zostać wstrzymana ze względu na zbyt mały sukces drugiego sezonu w stosunku do pierwszego. 

 

Tak się jednak nie stało! HBO właśnie wypuściło pierwszy oficjalny zwiastun trzeciego sezonu... Obejrzyjcie go poniżej: 

 

 

Jako że stacja dopiero rozpoczęła promocję, zwiastun jest dość enigmatyczny. Dowiadujemy się z niego, że główną postacią jest detektyw Wayne Hays, zajmujący się makabryczną zbrodnią sprzed lat. Akcja będzie toczyła się w różnych momentach jego życia, na co wskazują liczne retrospekcje. Rolę tę dostał Mahershala Ali, znany z takich produkcji, jak Moonlight, Ukryte działania czy z serialu House of Cards

 

Premiera trzeciej serii przewidziana jest na początek przyszłego roku! Jaką zbrodnię tym razem będzie musiał rozwiązać prawdziwy, oddany swojej pracy Detektyw? I czy mu się to uda? 

 

 

Niecierpliwe czekamy na dalsze informacje, jak i start sezonu w styczniu 2019! 

 

Zapowiada się równie dobrze, co pierwsza seria, o której mówili dosłownie wszyscy. Co istotne, scenariusz do trzeciego sezonu napisał Nic Pizzolatto, który stworzył historię opowiedzianą we wspomnianej pierwszej serii. Możemy więc liczyć na sukces? Mamy nadzieję!

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Przedświąteczny czas nie sprzyja sp...
Przedświąteczny czas nie sprzyja spokojnym wieczorom z ulubionym serialem, ale wszystko przed tobą: 2017 rok był szczególnie bogaty w premiery i głośne powroty. / fot. Opowieść podręcznej (MGM)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama