Reklama
Reklama

Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia? Powstał 3 sezon TRUE DETECTIVE!

Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia? Powstał 3 sezon TRUE DETECTIVE! fot. screen trailer

Anna Mierzejewska

27sierpnia2018

HBO właśnie wypuściło oficjalny zwiastun!

True Detective znajduje się w moim prywatnym zestawieniu najlepszych serialów wszech czasów na pierwszym miejscu. I choć drugi sezon nie był tak dobry jak pierwszy, wciąż czekałam na kontynuację. I zresztą nie tylko ja. Oficjalne potwierdzenie stacja HBO wydała już w 2017 roku, jednak potem brakowało jakichkolwiek dodatkowych informacji. Pojawiały się za to plotki, że produkcja może zostać wstrzymana ze względu na zbyt mały sukces drugiego sezonu w stosunku do pierwszego. 

 

Tak się jednak nie stało! HBO właśnie wypuściło pierwszy oficjalny zwiastun trzeciego sezonu... Obejrzyjcie go poniżej: 

 

 

Jako że stacja dopiero rozpoczęła promocję, zwiastun jest dość enigmatyczny. Dowiadujemy się z niego, że główną postacią jest detektyw Wayne Hays, zajmujący się makabryczną zbrodnią sprzed lat. Akcja będzie toczyła się w różnych momentach jego życia, na co wskazują liczne retrospekcje. Rolę tę dostał Mahershala Ali, znany z takich produkcji, jak Moonlight, Ukryte działania czy z serialu House of Cards

 

Premiera trzeciej serii przewidziana jest na początek przyszłego roku! Jaką zbrodnię tym razem będzie musiał rozwiązać prawdziwy, oddany swojej pracy Detektyw? I czy mu się to uda? 

 

 

Niecierpliwe czekamy na dalsze informacje, jak i start sezonu w styczniu 2019! 

 

Zapowiada się równie dobrze, co pierwsza seria, o której mówili dosłownie wszyscy. Co istotne, scenariusz do trzeciego sezonu napisał Nic Pizzolatto, który stworzył historię opowiedzianą we wspomnianej pierwszej serii. Możemy więc liczyć na sukces? Mamy nadzieję!

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Przedświąteczny czas nie sprzyja sp...
Przedświąteczny czas nie sprzyja spokojnym wieczorom z ulubionym serialem, ale wszystko przed tobą: 2017 rok był szczególnie bogaty w premiery i głośne powroty. / fot. Opowieść podręcznej (MGM)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama