Reklama
Reklama

Ważyła 30 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej… pizza!

Ważyła 30 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej… pizza! Fot. Instagram@@hllylzbth

Jej przemiana jest niewiarygodna!

Anoreksja to jedno z najgroźniejszych zaburzeń odżywiania, które niestety dotyka wiele dorastających dziewcząt i młodych kobiet. Wstręt do jedzenia, strach przed przybraniem na wadze oraz zniekształcone postrzeganie własnego ciała prowadzą do wielomiesięcznych, a nawet wieloletnich głodówek. W najbardziej skrajnych przypadkach anoreksja może zakończyć się nawet śmiercią.

 

Zobacz także: Przestała pić alkohol i dziś ma IDEALNE ciało!

 

Mało brakowało, a tak stałoby się także w przypadku Holly Griffiths z Wielkiej Brytanii. Kobieta chorowała na anoreksję aż przez… 17 lat! W “najcięższym” wydaniu Holly ważyła zaledwie… 48 kg. Mimo to wciąż wydawało jej się, że jest “za gruba”. W międzyczasie kobieta... urodziła dwójkę dzieci! Na szczęście jej anoreksja nie stanowiła zagrożenia dla dzieci w czasie ciąży i porodu - dzieci urodziły się zdrowe.

 

Dziś media na całym świecie rozpisują się o imponującej przemianie Holly, która jako anorektyczka otarła się o śmierć, a dziś z zamiłowaniem trenuje na siłowni i - co najważniejsze - spożywa regularne i pożywne posiłki. A wszystko to zawdzięcza… pizzy! Można wręcz powiedzieć, że pizza uratowała jej życie.

 

Zobacz, jak wyglądała niesamowita metamorfoza Holly - od anorektyczki do królowej fitnessu!

 

 
l
Reklama

Polecane wideo

Natasha Crown to kolejna kobieta, k...
Natasha Crown to kolejna kobieta, która ma prawdziwą obsesję na punkcie wielkich pośladków. Natasha ma 24 lata, pochodzi ze Szwecji i pracuje jako modelka. Ze swoich imponujących pośladków uczyniła prawdziwy atut i to dzięki nim robi karierę, a także zarabia pieniądze. Sama Natasha przyznaje, że jest uzależniona od powiększania pupy, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i planuje uczynić wszystko, co w jej mocy, by zapisać się w historii jako posiadaczka największych pośladków na świecie.   Wszystkie zdjęcia: Instagram@natasha_crown_official___

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama