Reklama
Reklama

Ważyła 30 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej… pizza!

Ważyła 30 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej… pizza! Fot. Instagram@@hllylzbth

Jej przemiana jest niewiarygodna!

Anoreksja to jedno z najgroźniejszych zaburzeń odżywiania, które niestety dotyka wiele dorastających dziewcząt i młodych kobiet. Wstręt do jedzenia, strach przed przybraniem na wadze oraz zniekształcone postrzeganie własnego ciała prowadzą do wielomiesięcznych, a nawet wieloletnich głodówek. W najbardziej skrajnych przypadkach anoreksja może zakończyć się nawet śmiercią.

 

Zobacz także: Przestała pić alkohol i dziś ma IDEALNE ciało!

 

Mało brakowało, a tak stałoby się także w przypadku Holly Griffiths z Wielkiej Brytanii. Kobieta chorowała na anoreksję aż przez… 17 lat! W “najcięższym” wydaniu Holly ważyła zaledwie… 48 kg. Mimo to wciąż wydawało jej się, że jest “za gruba”. W międzyczasie kobieta... urodziła dwójkę dzieci! Na szczęście jej anoreksja nie stanowiła zagrożenia dla dzieci w czasie ciąży i porodu - dzieci urodziły się zdrowe.

 

Dziś media na całym świecie rozpisują się o imponującej przemianie Holly, która jako anorektyczka otarła się o śmierć, a dziś z zamiłowaniem trenuje na siłowni i - co najważniejsze - spożywa regularne i pożywne posiłki. A wszystko to zawdzięcza… pizzy! Można wręcz powiedzieć, że pizza uratowała jej życie.

 

Zobacz, jak wyglądała niesamowita metamorfoza Holly - od anorektyczki do królowej fitnessu!

 

 
Reklama
Reklama

Polecane wideo

Natasha Crown to kolejna kobieta, k...
Natasha Crown to kolejna kobieta, która ma prawdziwą obsesję na punkcie wielkich pośladków. Natasha ma 24 lata, pochodzi ze Szwecji i pracuje jako modelka. Ze swoich imponujących pośladków uczyniła prawdziwy atut i to dzięki nim robi karierę, a także zarabia pieniądze. Sama Natasha przyznaje, że jest uzależniona od powiększania pupy, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i planuje uczynić wszystko, co w jej mocy, by zapisać się w historii jako posiadaczka największych pośladków na świecie.   Wszystkie zdjęcia: Instagram@natasha_crown_official___

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama