Reklama
Reklama

Facebook już testuje swoją aplikację randkową. Do wyboru jest… aż 5 płci!

Facebook już testuje swoją aplikację randkową. Do wyboru jest… aż 5 płci! Fot. Unsplash

Beata Dżumaga

14sierpnia2018

Kobieta, mężczyzna i jeszcze 3 alternatywy

Facebook regularnie wprowadza dla swoich użytkowników kolejne, zaskakujące nowości. Parę miesięcy temu Mark Zuckerberg ogłosił, że planuje uruchomić specjalną platformę randkową - Facebook Dating. Szef największego serwisu społecznościowego stwierdził, że to świetne pole do ekspansji, ponieważ, jak wynika z danych udostępnianych Facebookowi przez jego userów, aż 200 milionów internautów zarejestrowanych w portalu uważa się za osoby samotne.

 

Zobacz także: Nowa funkcja na FB i Instagramie! Po uruchomieniu możesz przeżyć szok

 

Jak informuje portal News.com.au, właśnie rozpoczęły się testy nad platformą Facebook Dating. Co ciekawe, opcja randkowania przez portal Zuckerberga nie pojawi się jako osobna aplikacja. Będzie widoczna w kolejnej zakładce na Facebooku, obok takich kategorii jak chociażby Marketplace. Design Facebook Dating też w niczym nie przypomina nowoczesnych i popularnych aplikacji randkowych typu Tinder, gdzie wszystko skupia się na oglądaniu zdjęć potencjalnych kandydatów i przesuwaniu kciukiem na “tak” lub “nie”.

 

Jednak najbardziej szokuje mnogość opcji, jakie Facebook Dating daje swoim użytkownikom jeśli chodzi o… wybór płci. Do wyboru jest aż 5 opcji! Poza płcią kobiecą i męską są jeszcze 3 alternatywy - “kobieta transpłciowa”, “mężczyzna transpłciowy” oraz “niebinarność”, czyli nieutożsamianie się ani z płcią męską, ani z żeńską.

 

 

Takie same opcje są do wyboru przy określaniu preferencji poszukiwanego partnera lub partnerki. Póki co nie wiadomo, kiedy platforma randkowa Facebook Dating będzie dostępna dla wszystkich użytkowników.

 

Co sądzisz o tak szerokim wyborze jeśli chodzi o płeć, jaki oferuje Facebook Dating? To opcja na miarę naszych czasów, a może portal Marka Zuckerberga powinien ograniczyć się do dwóch, “tradycyjnych” płci?

 l
Reklama

Polecane wideo

Nie ma nic złego w tym, że jesteś s...
Nie ma nic złego w tym, że jesteś singielką! Jeśli do tej pory w to nie uwierzyłaś, po tym tekście na pewno zmienisz zdanie. Tym bardziej, że te zwyczaje szczęśliwych singielek i ich podejście do życia działają jak prawdziwy magnes na pozytywnych, wartościowych ludzi - także na facetów! I wcale nie chodzi nam o zalotne zachowanie czy próby zwrócenia na siebie męskiej uwagi za wszelką cenę - to zazwyczaj przynosi dokładnie odwrotne efekty. W czym więc tkwi sekret szczęśliwych singielek, które cieszą się życiem i czerpią z niego pełnymi garściami?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama