Reklama
Reklama

20-letni MILIARDER szuka dziewczyny na Instagramie! Umówiłabyś się z nim?

20-letni MILIARDER szuka dziewczyny na Instagramie! Umówiłabyś się z nim? Fot. Instagram@emmanuelfofficiel

Beata Dżumaga

02sierpnia2018

Odpowiesz na jego ogłoszenie?

Miłości można szukać na wiele sposobów. Aktualnie najwięcej singli decyduje się na założenie profilu na portalach i aplikacjach randkowych, takich jak Tinder. Niestety żeby znaleźć swoją drugą połówkę trzeba się sporo namęczyć. Niektórzy w końcu się poddają i wolą zacząć szukać partnera innymi sposobami. Tak jak bohater poniższej historii.

 

Zobacz także: Wakacyjny horoskop: ten facet skradnie twoje serce!

 

Emmanuel Fredenrich to 20-letni miliarder ze Szwajcarii. Mimo że - jak twierdzi - w tak młodym wieku udało mu się zbić prawdziwą fortunę, mężczyzna nie ma szczęścia w miłości. Po długotrwałym i bezowocnym poszukiwaniu drugiej połówki za pomocą aplikacji randkowych typu Tinder, miliarder postanowił wziąć sprawę w swoje ręce. Zaczął zamieszczać ogłoszenia w mediach społecznościowych - na Instagramie i na Facebooku. Stworzył nawet własną stronę, na której kandydatki mogą zapoznać się z jego ofertą.

 

Zobacz, jak wygląda młody miliarder, który szuka dziewczyny. Odpowiedziałabyś na jego ogłoszenie?

 

 
l
Reklama

Polecane wideo

Nie ma nic złego w tym, że jesteś s...
Nie ma nic złego w tym, że jesteś singielką! Jeśli do tej pory w to nie uwierzyłaś, po tym tekście na pewno zmienisz zdanie. Tym bardziej, że te zwyczaje szczęśliwych singielek i ich podejście do życia działają jak prawdziwy magnes na pozytywnych, wartościowych ludzi - także na facetów! I wcale nie chodzi nam o zalotne zachowanie czy próby zwrócenia na siebie męskiej uwagi za wszelką cenę - to zazwyczaj przynosi dokładnie odwrotne efekty. W czym więc tkwi sekret szczęśliwych singielek, które cieszą się życiem i czerpią z niego pełnymi garściami?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze