Reklama
Reklama

Spin-off horroru "Obecność" - kolejna przerażająca część przed nami!

Spin-off horroru "Obecność" - kolejna przerażająca część przed nami! fot. Warner Bros

Anna Mierzejewska

14czerwca2018

Zapowiedź: "Koniecznie obejrzyjcie do końca."

Wiemy, że uwielbiacie horrory równie mocno co my, dlatego informujemy Was o wszystkich nowych obrazach, które mają największy potencjał jeśli chodzi o budowanie napięcia, jak i przerażający finał. W spin-offie kultowej już "Obecności" na pewno tego nie zabraknie, jako że w zwiastunie jako pierwsza pojawia się informacja, że film "koniecznie trzeba obejrzeć do końca". "Zakonnica" prezentuje się jeszcze bardziej przerażająco, niż dwie części zrealizowane do tej pory... O ile to w ogóle możliwe!

 

 

 

 

Zanim powstała demoniczna siła w postaci Annabelle i opętanie, doszło do tajemniczego samobójstwa popełnionego przez zakonnicę w klasztorze w Rumunii. Nowicjuszka i ksiądz jadą zbadać tę sprawę, ryzykując życiem. Czego się dowiedzą? Jaki mroczny sekret odkryją?

 

Obejrzyjcie zwiastun! Uwaga: podskoczycie przy końcówce... 

 

 

 

 

 

Co sądzicie o tej zapowiedzi? W Obecności 2 również pojawiła się postać demonicznej zakonnicy. Wygląda jednak na to, że dopiero teraz tak naprawdę widzowie dowiedzą się, skąd wzięła się owa szatańska siła w naszym świecie.

 

My już nie możemy się doczekać!  Warner Bros zapowiedział premierę w USA na 7 września. Miejmy nadzieję, że do Polski obraz ten trafi równie szybko.

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

1. Dziecko Rosemary
 
Genial...
1. Dziecko Rosemary   Genialna Mia Farrow w horrorze wszech czasów, wyreżyserowanym przez Romana Polańskiego. Film, który do dzisiaj porusza. Sprawia, że kobieta pod wpływem manipulacji przestaje wierzyć we własny zdrowy rozsądek.        

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze