Reklama
Reklama

Hebe również rusza z promocjami! Lepiej niż w Rossmannie?

Hebe również rusza z promocjami! Lepiej niż w Rossmannie? fot. instagram.com/drogeriehebe

Anna Mierzejewska

13czerwca2018

PROMOCJA TRWA DO DZISIAJ!

Pisałyśmy ostatnio o promocji, która właśnie trwa w Rossmannie. Jej szczegóły znajdziecie tutaj. Z doświadczenia już wiemy, że takie obniżki cieszą się ogromną popularnością - nic dziwnego więc, że inna znana drogeria, Hebe, również wyszła na przeciw swoim klientom. Jakie produkty będzie można nabyć w Hebe w znacznie niższych cenach?  

 

Rossmann zachęca swoje konsumentki do tego, aby "odsłoniły nogi na lato", dlatego w promocji będzie można kupić kosmetyki do pielęgnacji stóp oraz paznokci. W końcu, do sezonu bikini trzeba przygotować całe ciało. Jeśli jednak pielęgnacja stóp macie już za sobą, czas wybrać się do drogerii Hebe, ponieważ tam czeka na Was promocja 2+2 za 2 GR. Wystarczy wybrać cztery produkty z tych kategorii, np. dwa antyperspiranty i dwa żele pod prysznic, a wtedy najtańsze z nich będą dostępne w cenie jedynie 2 groszy. 

 

 

Skorzystać można w niej jeszcze tylko dzisiaj!

 

Dlatego lećcie do najbliższej drogerii Hebe. Warto!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Jeżeli facet zachowuje się wobec ci...
Jeżeli facet zachowuje się wobec ciebie w taki sposób, nie czekaj, aż nazwie cię swoją dziewczyną, bo to nigdy się nie stanie...   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze