Reklama
Reklama

Była śliczną nastolatką. Dziś ma ponad 50 tatuaży, nawet na… gałkach ocznych!

Była śliczną nastolatką. Dziś ma ponad 50 tatuaży, nawet na… gałkach ocznych! Fot. Instagram@amber__luke

Uwaga: to drastyczna metamorfoza!

Niektórzy ludzie są tak niezadowoleni ze swojego naturalnego wyglądu, że są w stanie zrobić dosłownie wszystko, by tylko zacząć akceptować odbicie w lustrze. Nie zawahają się przed tym, żeby iść pod skalpel, chociażby miało się to wiązać z bólem i długotrwałą rekonwalescencją.

 

Zobacz także: Popularne show w Korei funduje operacje plastyczne nastolatkom!

 

23-letnia Amber Luke również była niezadowolona ze swojego wyglądu. Dziewczyna pochodzi z Australii, a całe jej ciało pokrywają tatuaże. W rozmowie z portalem Daily Mail Amber wyznała, że uzależniła się od modyfikowania ciała, gdy miała zaledwie 16 lat. Do dziś dała się wytatuować aż 50 razy! Ponadto ma tunele w uszach oraz rozdwojony język. Na swoją szokującą metamorfozę wydała ponad 10 tys. dolarów.

 

“Moi przyjaciele nazywają mnie Niebieskookim Białym Smokiem, bo z moimi oczami i językiem przypominam im smoka” - tłumaczy Amber. 23-latka wyznała też, że zanim zaczęła się tatuować, jej wygląd w ogóle jej się nie podobał i nie mogła patrzeć na swoje odbicie w lustrze. “Gdy patrzę na swoje stare zdjęcia widzę, że wyglądałam bardzo zwyczajnie, nienawidziłam swojego wizerunku. Byłam nudna. Gdy tylko skończyłam 16 lat, zaczęłam inspirować się znajomymi, którzy się tatuowali. Chciałam się przekonać, jakie to uczucie. Po 16. roku życia uzależniłam się od tatuaży. Zanim skończyłam 18 lat, miałam już 3, a potem zdecydowałam się na pierwszy duży wzór” - wspomina dziewczyna.

 

Dziś Amber ma ponad 50 tatuaży, i - jak mówi - nie jest w stanie zliczyć ich wszystkich. Dała sobie wytatuować nawet gałki oczne. “Cała procedura trwała tylko 40 minut. Była bardzo bolesna (...). Zostałam oślepiona na 3 tygodnie” - mówi Amber. Poza tymi modyfikacjami 23-latka zdecydowała się także na rozszczepienie języka i tunele w uszach. W przyszłości planuje także spiłować sobie zęby, aby przypominały wampirze kły.

 

Podoba ci się metamorfoza Amber? A może jesteś zdania, że wyglądała lepiej, zanim zaczęła modyfikować ciało?

 

 
Reklama

Polecane wideo

Twój znak zodiaku wiele mówi o tym,...
Twój znak zodiaku wiele mówi o tym, jakim jesteś człowiekiem. Oczywiście, nie zawsze cechy charakteru w stu procentach pokrywają się z tym co czytamy na temat osobowości ludzi urodzonych w określonym przedziale czasowym. Nic więc dziwnego, że część z nas podchodzi do takich teorii dość sceptycznie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby potraktować to jak dobrą zabawę. Dziś kierujemy swój artykuł do tych z Was, które marzą o tatuażu! Jak wiadomo, to decyzja na całe życie, dlatego warto dobrze ją przemyśleć, a także dopasować wzór do siebie, tak aby nigdy później nie żałować. Dzięki temu będziecie bowiem mieć pewność, że nawet jeśli dany motyw nie będzie za jakiś czas modny, nie straci swojej wyjątkowości, gdyż wciąż będzie wyrazem indywidualnego stylu. Sprawdźcie więc, na co warto postawić w zależności od znaku zodiaku!   1. Baran - spontaniczność Barany to z reguły bardzo spotaniczne istoty. Dlatego akurat w tym przypadku decyzja również powinna być impulsywna. Ktoś, dla kogo planowanie jest wyrazem nudy, nie powinien zaprzątać sobie tym głowy. Dlatego bardziej od idealnego wzoru liczyć się tutaj będą okoliczności. Co powiesz np. na tatuaż zrobiony za granicą podczas wakacji lub wykorzystanie niestandardowej techniki, jak choćby handpoke?   

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama