Reklama
Reklama

Zabójcze promocje w McDonald's w ten weekend - zgrzeszycie dla nich?

Zabójcze promocje w McDonald's w ten weekend - zgrzeszycie dla nich? fot. iStock

Anna Mierzejewska

08czerwca2018

Skusicie się? Ulubiona kanapka od teraz za jedyne 5 zł!

Brzmi kusząco, prawda? I choć nie namawiamy Was do cheat jedzenia, wiemy, że od czasu do czasu każda z nas ma ochotę na takie małe co nieco. A teraz jest ku temu dobra okazja, ponieważ jeden z największych jedzeniowych hitów McDonald's właśnie obchodzi swoje urodziny i z tej okazji marka przygotowała kuszące promocje i aż dwa nowe smaki. 

 

Ściślej rzecz ujmując urodziny "obchodzi" najpopularniejsza kanapka na świecie serwowana w restauracji McDonald's, czyli Big Mac. Jej smakiem możemy bowiem raczyć się już od 50 lat. W związku z tak podniosłą rocznicą, kanapka będzie kosztowała jedyne 5 zł. 

 

W Stanach Zjednoczonych pojawiła się ona już w 1968 roku i bardzo szybko zyskała wierne grono miłośników. Osobiście, jestem wegetarianką, więc mojego serca akurat nie zdobyła, ale wśród ludzi, którzy rzeczywiście lubią jedzenie typu fast food, Big Mac wciąż jest tym najpopularniejszym sandwichem.

 

Co ciekawe, w ramach świętowania urodzin, w restauracjach pojawią się także: Grand Big Mac i Mac Jr, czyli klasyczny Big Mac, ale w dwóch nowych wielkościach. Dla prawdziwych głodomorów i na nieco mniejszy głód. 

 

Promocja potrwa od soboty 9 czerwca do niedzieli 10 czerwca i będzie obowiązywać we wszystkich restauracjach.

 

Wybierzecie się do McDonald's? 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

1. Straciłaś zainteresowanie
&nbsp...
1. Straciłaś zainteresowanie   Przestałaś pytać go o samopoczucie? Przestałaś interesować się jego hobby, pracą i bolączkami? Każdy potrzebuje wsparcia, dlatego postaraj się mu je okazać. A jeśli to ty czujesz się zaniedbana, powiedz o tym szczerze partnerowi. Tylko komunikacja pozwoli wam zbudować prawdziwą więź. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama