Reklama
Reklama

Ta herbata zmienia kolor - to czysta MAGIA!

Ta herbata zmienia kolor - to czysta MAGIA! Fot. Firebox.com

Beata Dżumaga

15maja2018

To najpiękniejszy napój, jaki można wypić

Wszystko, co zmienia kolor, jest po prostu magiczne. Jeżeli w dzieciństwie tak jak my miałyście prawdziwą obsesję na punkcie malowanek wodnych, w których pod wpływem mokrego pędzelka czarno-białe obrazki nagle ożywały, na pewno się z nami zgodzicie. Mimo upływu lat z pewnych rzeczy się nie wyrasta, i wciąż kochamy wszystko, co kolorowe ;)

 

Zobacz także: Różowy KitKat jest już dostępny w Polsce! Gdzie go kupić?

 

Jakiś czas temu zachwycałyśmy się brokatowym cappuccino, a teraz to picie herbaty stanie się jeszcze przyjemniejsze - powstała herbata zmieniająca kolor! W sklepach internetowych można kupić Mermaid Tea, czyli herbatę dla prawdziwej syrenki ;) Napój zmienia kolor po dodaniu do niego soku z cytryny! Chwilę po zaparzeniu herbata ma piękny niebieski kolor, a gdy dodamy do niej plasterek cytrusa, wywar zacznie zmieniać kolor na prawdziwy millenial pink, czyli delikatny róż.

 

Fot. Firebox.com 

 

Mermaid Tea to mieszanka kwiatów klitorii ternateńskiej (Butterfly Pea Tea) oraz trawy cytrynowej. Im dłuższy czas parzenia, tym bardziej intensywnego koloru nabiera. “To prawdopodobnie najbardziej Instagramowa herbata w historii” - czytamy w opisie produktu, i trudno się nie zgodzić!

 

Fot. Firebox.com 

 

Mermaid Tea jest dostępna przez internet, m.in. na platformie Firebox.com. Zapłacimy za nią 15 funtów, czyli jakieś 70 zł.

 

 

Fot. Firebox.com

 

Skusisz się na zmieniającą kolor herbatę Mermaid Tea?

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Masz urodziny w maju? Sprawdź, czym...
Masz urodziny w maju? Sprawdź, czym się wyróżniasz!   Fot. Unsplashed

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama