Reklama
Reklama

Jest pierwszy zwiastun spin-offu “Pretty Little Liars”!

Jest pierwszy zwiastun spin-offu “Pretty Little Liars”! Fot. ABC

Beata Dżumaga

15maja2018

Już nie możemy się doczekać premiery!

“Pretty Little Liars”, czyli “Słodkie kłamstewka”, to jeden z naszych ulubionych seriali. Niestety przygody Arii, Spencer, Hanny, Emily i Alison zakończyły się w 2017 roku po 7 sezonach. Ale serial cieszył się tak dużą popularnością, że we wrześniu tego samego roku zapowiedziano jego kontynuację!

 

Zobacz także: Powstaje nowy serial, łączący "Plotkarę", "Słodkie kłamstewka" i "Riverdale"! Będzie hit?

 

Dziś fanki “Pretty Little Liars” wreszcie doczekały się pierwszego oficjalnego zwiastunu spin-offu “Słodkich kłamstewek”, zatytułowanego “Pretty Little Liars: The Perfectionists”. W nowym serialu zobaczymy dobrze znane nam bohaterki, m.in. Sashę Pieters w roli Alison DiLaurentis oraz Janel Parrish jako Monę Vanderwaal. Zobacz pierwszy trailer “Pretty Little Liars: The Perfectionists”!

 

 

O czym opowie spin-off “Słodkich kłamstewek”? Akcja serialu toczy się w spokojnym, pozornie idealnym małym miasteczku Beacon Heights, a dotyczy grupy przyjaciółek, która zmaga się z presją bycia perfekcyjnymi w każdym calu. Gdy w miasteczku dochodzi do morderstwa okazuje się, że każda z Perfekcjonistek skrywa mroczny sekret, kłamstwo oraz alibi...

 

 

Pierwszy sezon “Pretty Little Liars: The Perfectionists” będzie się składał z 10 odcinków, a jego premiera została zapowiedziana na 2019 rok. Już nie możemy się doczekać! A ty? Będziesz oglądać spin-off “Pretty Little Liars”?

 

 


Reklama
Reklama

Polecane wideo

Panny, Wagi i Ryby: czas na pracę n...
Panny, Wagi i Ryby: czas na pracę nad związkiem!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama