Reklama
Reklama

Po pierwszej randce wysłała facetowi 65 tys. wiadomości. Wylądowała w więzieniu

Po pierwszej randce wysłała facetowi 65 tys. wiadomości. Wylądowała w więzieniu Instagram/@magicaldelight

Paulina Brzozowska

14maja2018

"Nie jestem szalona, tylko zakochana!"

Jacqueline Ades, 31-latka z Arizony, została aresztowana po tym, jak po jednej randce wysłała facetowi 65 tys. wiadomości i włamała się do jego domu, żeby wziąć kąpiel. Odpowie przed sądem za stalking i groźby karalne.

Ofiara kobiety pozostaje anonimowa. Mężczyzna z Paradise Valley w Arizonie poszedł z Jaqueline na jedno spotkanie. Wtedy kobieta zaczęła go prześladować, wysyłając nawet 500 wiadomości dziennie. W części z nich wyznawała mu uczucia, w innych groziła śmiercią. Jeden z SMS-ów, które chłopak dostał od stalkerki brzmiał „Oh, co ja bym zrobiła z twoją krwią? Wykąpałabym się w niej!”.

 

ZOBACZ TEŻ: Jak chronić się przed cyberprześladowcą? 

 

Mężczyzna nie zgłosił się jednak na policję aż do chwili, kiedy Jaqueline nie pojawiła się w jego pracy, podając się za jego żonę, mając w samochodzie rzeźniczy nóż. Wtedy została zatrzymana przez policję i umieszczona w areszcie.

W rozmowie z KTVK (lokalną telewizją, przyp.red.) 31-latka utrzymuje, że nie jest osobą szaloną i nigdy nie chciała zrobić swojej ofierze krzywdy. – Nie jestem wariatką, po prostu go kocham! Myślałam, że nasza znajomość potoczy się tak, jak wszystkich par. Weźmiemy ślub i będziemy szczęśliwi – mówiła dziennikarzom.

Niestety mężczyzna nękany przez Jaqueline nie podzielał jej entuzjazmu i pozostawał głuchy na prośby i groźby kobiety. A tych było całkiem sporo. Kobieta w SMS-ach wychwalała Holocaust i nazywała siebie samą nowożytnym Hitlerem. W stronę wybranka na przemian kierowała prośby o spotkanie, wyznania miłości i rasistowskie uwagi. Podczas nieobecności mężczyzny włamała się również do jego domu, żeby wziąć kąpiel w jego wannie.

W swoim wywiadzie kobieta tłumaczyła, że nękała swojego wybranka, bo „kiedy dajesz i dajesz od siebie coraz więcej i więcej, w końcu otrzymasz coś w zamian”. Dodała również, że „on jest jej drugą połówką, a miłość nie zawsze jest perfekcyjna”.

Jaqueline poznała swoją ofiarę na jednym z portali randkowych w 2017 roku. Od tego czasu usiłowała za wszelką cenę zdobyć  mężczyznę swoich marzeń. 15 maja stanie przed sądem i odpowie za popełnione przestępstwo.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama