Reklama
Reklama

Znamy tytuł piosenki z nowej reklamy Orange!

Znamy tytuł piosenki z nowej reklamy Orange! fot. print screen - Orange Zbliża https://www.youtube.com/watch?v=AVfVlBo8a5U

Anna Mierzejewska

04maja2018

Wiemy, że na pewno też nucicie ją pod nosem!

Na pewno często podczas oglądania filmu czy telewizji zdarza Wam się sięgać w pośpiechu po telefon, włączać aplikację "Shazam" i szukać piosenki, która akurat Wam się spodobała.

 

Nie zawsze jednak to się udaje. Choć aplikacja ma ogromną bazę, pełną nowoczesnych utworów i tych sprzed lat, czasami zawodzi, gdy próbujemy odnaleźć jakiś bardziej niszowy kawałek.

 

A gdy "Shazam" zawiedzie, nie spoczniemy, póki nie znajdziemy danej piosenki w Internecie. Przeczesujmy więc Sieć, wpisując różne frazy i szukając rozwiązania. Na pewno znacie to uczucie!

 

Ostatnio przydarzyło nam się to, gdy obejrzałyśmy nową reklamę operatora komórkowego sieci Orange...

 

 

Do wzruszającego spotu, pt. "Sąsiedzi", zrealizowanego w ramach kampanii "Orange Zbliża" dobrano spokojną, romantyczną muzykę. Jak wiele kobiet, od czasu do czasu, mamy ochotę posłuchać właśnie takich klimatycznych kawałków. Postanowiłyśmy więc znaleźć utwór wykorzystany w reklamie i go Wam zaprezentować, tym samym oszczędzając Wam czasu na poszukiwania.

 

Oto on! Piosenka o tytule "My friend" została wykonana przez Jacka Burgessa. Możecie posłuchać jej tutaj:

 

 

Co o niej sądzicie? 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Pamiętaj o tych zasadach, a nie będ...
Pamiętaj o tych zasadach, a nie będziesz musiała martwić się o przyszłość waszego związku!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze