Reklama
Reklama

19-latka usłyszała komentarze na temat nadwagi. Postanowiła zemścić się w nietypowy sposób

19-latka usłyszała komentarze na temat nadwagi. Postanowiła zemścić się w nietypowy sposób fot. Forum

Anna Mierzejewska

10kwietnia2018

Poszła do cukierni po kilka babeczek. To, co tam usłyszała, sprawia, że jeżą nam się włosy na głowie.

Vega Blossom to 19-latka z USA, która doświadczyła ostatnio bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Było to na tyle traumatyczne przeżycie, że dziewczyna postanowiła wiernie opisać je w mediach społecznościowych. Do tej pory nie miała żadnych nieprzyjemności związanych ze swoją nadwagą. To był więc pierwszy raz, i to bardzo bolesny. 

 

Błędy które popełnia każda dziewczyna z nadwagą przy doborze ubrań

 

 

Dowiedziawszy się o przecenie w swojej ulubionej cukierni, dziewczyna czym prędzej się do niej wybrała. W kolejce stanęła za nieznaną kobietą, zaś tuż za nią ustawiła się grupa dziewczyn. Blossom wyraźnie słyszała ich komentarze na temat kupującej. Komentowały jej zakupy, jak i okazywały swoje zniecierpliwienie. Gdy kobieta wyszła, a Vega stanęła przed kasjerką gotowa złożyć zamówienie, usłyszała za plecami: "Uff, zaraz nasza kolej. Oby tylko ta grubaska nie wykupiła nam wszystkich babeczek". 

 

Co więc zrobiła Vega, gdy usłyszała to zdanie? Otóż, jak na prawdziwą "grubaskę" przystało, wykupiła wszystkie babeczki. Jak wspomniała w swoim poście, opisującym to zdarzenie, wydała blisko 60 dolarów! Nie żałowała jednak ani centa!

 

Jej nieprzyjazne komentatorki osłupiały. Całe szczęście, zrozumiały aluzję. Blossom postanowiła jeszcze im dopiec i poprosiła o otworzenie drzwi wyjściowych z cukierni, argumentując, że "przecież ma zajęte obie ręce". 

 

Dziewczyny posłusznie wykonały to zadanie. Miejmy nadzieję, że ta sytuacja czegoś je nauczy... 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Od których z nich powinnaś uciekać?...
Od których z nich powinnaś uciekać?    Na tej liście znalazło się takich wielu...  I choć tak naprawdę nie znasz ani dnia, ani godziny, gdy poznasz prawdziwą miłość, prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego w barze jest dość nikłe. To znaczy, poznać kogoś możesz, ale czy będzie to jego prawdziwe oblicze czy raczej "alkoholowe alter ego w stylu Charles'a Bukowskiego"?    Prawdopodobnie to wyczujesz. I to dosłownie. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama