Reklama
Reklama

OMG! W sklepach pojawiła się... pizza czekoladowa!

OMG! W sklepach pojawiła się... pizza czekoladowa! Fot. Instagram@prostozpolki

Beata Dżumaga

12lutego2018

Wiemy, gdzie ją kupisz

Uwaga, to nie żart – na sklepowych półkach właśnie pojawiła się pizza czekoladowa! I tym razem nie chodzi o sklepy zagraniczne, ale o nasze rodzime, polskie supermarkety. Wszystko za sprawą Dr. Oetkera, który wprowadził na nasz rynek pizzę Guseppe z mleczną i białą czekoladą.

 

Zobacz także: OMG! Powstały lody... Kinder Bueno!

 

Czekoladowa pizza Guseppe to limitowana edycja popularnej pizzy z mrożonki. Nie jest to pierwszy tego typu kulinarny wynalazek – rok temu czekoladowa pizza była dostępna w serii Ristorante, także od Dr. Oetkera.

 

Niestety, ta przyjemność jest niezwykle kaloryczna, ponieważ pizza czekoladowa Guseppe liczy sobie aż... 960 kalorii! Z drugiej strony brzmi to jak idealne połączenie obiadu i deseru, więc może warto się na nią skusić? ;)

 

 

A post shared by Prosto z półki (@prostozpolki) on Feb 11, 2018 at 5:35am PST

 

Czekoladowa pizza Guseppe jest już dostępna w sieci Lidl. Dostaniesz ją w cenie 7,49 zł za opakowanie. Ale jeśli chcesz jej spróbować, musisz się spieszyć – znajdziesz ją w sklepach tylko do 18 lutego.

 

Skusisz się na czekoladową pizzę? Myślisz, że to dobre połączenie smakowe czy wręcz przeciwnie?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Przeczytaj porady dietetyka Kelly L...
Przeczytaj porady dietetyka Kelly LeVeque, a dowiesz się, jak doprowadzić swoje ciało do lepszej formy dzięki zrównoważonej diecie. / wszystkie fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama