Reklama
Reklama

Oto piękna finalistka Miss Kazachstanu. Jest tylko jeden SZOKUJĄCY problem...

Oto piękna finalistka Miss Kazachstanu. Jest tylko jeden SZOKUJĄCY problem... Fot. Instagram@missv.kz

Beata Dżumaga

05lutego2018

Domyślasz się, jaki?

O tej „finalistce” konkursu piękności Miss Virtual Kazachstan mówi dziś cały świat. Jednak nie ze względu na urodę – chociaż nie można zaprzeczyć, że postać na zdjęciu jest wyjątkowo piękna. Ale prawda, która kryje się za osobą z fotografii jest naprawdę szokująca!

 

Zobacz także: Ten chłopak zjadł trzy kapsułki do prania. Oto, co się z nim stało...

 

Dlaczego? W rzeczywistości osoba na zdjęciu to... mężczyzna. Fotografia przedstawia 22-letniego Kazacha o imieniu Eli Diagilew. Mężczyzna zgłosił się do konkursu Miss Virtual Kazachstan jako Arina Aljewa. Jak mu się to udało? Wszystko dlatego, że zgodnie z regułami konkursu eliminacje do Miss Virtual Kazachstan odbywają się za pośrednictwem internetu. Kandydatki aspirujące do tytułu miss mogły wysyłać swoje zdjęcia, a później internauci oddawali głosy na swoje faworytki.

 

Jak donosi portal vesti.ru, Eli Diagilew także postanowił spróbować swoich sił w konkursie. Mężczyzna założył perukę i wykonał staranny makijaż – nie sposób nie zwrócić uwagi na jego mocno podkreślone eyelinerem oczy i wydatne różowe usta. Nic więc dziwnego, że Eli, w konkursie podający się za Arinę, zdobył wiele głosów internautów i dotarł aż do finału Miss Virtual Kazachstan!

 

 

Wtedy jednak Eli zdał sobie sprawę z tego, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. „To był moment, kiedy zdałem sobie sprawę, że wszystko zaszło za daleko. Postanowiłem wtedy ujawnić prawdziwą tożsamość Ariny” - wyjaśnił 22-latek.

 

Oczywiście organizatorzy konkursu natychmiast zdyskwalifikowali Arinę/Eliego, a na jej/jego miejsce do finału zaprosili inną uczestniczkę. Jak mężczyzna tłumaczył swoją decyzję o udziale w Miss Virtual Kazachstan?

 

„Zawsze opowiadałem się za naturalnym pięknem. Teraz masz wrażenie, że wiele dziewcząt wygląda tak samo, wszystkie jednakowo się malują, ubierają i wierzą, że jeśli podążają za trendami, to są piękne. Nie sądzę” - przekonywał Eli Diagilew.

 

A oto, jak Diagilew wygląda na co dzień:

 

 

Co myślisz o eksperymencie, którego dokonał Eli Diagilew? Domyśliłabyś się, że konkursowe zdjęcie przedstawia mężczyznę?

 

Reklama

Polecane wideo

Wpadki podczas zakupów online? Przy...
Wpadki podczas zakupów online? Przydarzyły się wielu z nas. W końcu, na obrazku wszystko wygląda lepiej. Szczególnie gdy taki obrazek jest dobrze wykadrowany, kontrast podciągnięty, a produkt wyeksponowany w naprawdę ładny sposób. I choć zakupy w Internecie zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem, te internautki na pewno nie spodziewały się aż takiej... klapy!    Zobaczcie galerię, pt. "Oczekiwania vs. rzeczywistość". Jesteśmy pewne, że potem dwa razy zastanowicie się, zanim złożycie zamówienie w sklepie online...      1. Spodnie, które kupiła ta dziewczyna, były długości niemalże całej jej sylwetki   źródło: Twitter/ @BethmaccaNew

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama