Reklama
Reklama

Irańska "zombie Angelina" przerywa milczenie!

Irańska "zombie Angelina" przerywa milczenie! https://www.instagram.com/tabarsahar_official/

Anna Mierzejewska

05grudnia2017

O 17-letniej dziewczynie z Iranu rozpisywał się cały świat. Nic więc dziwnego, że ona sama postanowiła zabrać głos.

Sahar Tabar dosłownie z dnia na dzień podbiła Internet! Pisano jednak o niej w nie do końca pozytywnym kontekście. Otóż, irańskiej nastolatce zarzucano wykonanie licznych operacji plastycznych - pojawiła się nawet liczba 50., a także chęć upodobnienia się do Angeliny Jolie. Bardziej jednak niż piękną aktorkę, dziewczyna na swoich zdjęciach przypomina gnijącą pannę młodą z filmu Tima Burtona. Media rozpisywały się również na temat jej rzekomej anoreksji i drastycznej utraty wagi. 

 

Nic więc dziwnego, że sama zainteresowana wreszcie zdecydowała się zabrać głos i... zdementować wszystkie te rewelacje na swój temat! Tabar twierdzi, że jej wizerunek prezentowany w mediach to jedynie manipulacja, Photoshop i bardzo mocny, sceniczny makijaż. Nastolatka przyznała się również jedynie do operacji nosa. 

 

Trzeba przyznać, że oglądając filmiki Sahar, na których ma mocny, acz normalny makijaż, prezentuje się raczej normalnie, a na pewno daleko jej do tego dziwacznego image`u, dzięki któremu tak naprawdę zaistniała w mediach w ciągu ostatnich kilku dni. 

 

Zobaczcie same! Wierzycie jej tłumaczeniom, czy wydaje wam się, że Tibur przestraszyła się tej fali krytyki, która na nią spadła? Problemem może być także jej wiara. Muzułmanie mają dość restrykcyjne podejście do operacji plastycznych... Być może dziewczyna nie chciała, aby ludzie z jej otoczenia dowiedzieli się o zabiegach, którym się poddała.

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Każda kobieta chce jak najdłużej wy...
Każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać młodo, nic więc dziwnego, że niektóre z nas decydują się na zabiegi kosmetyczne i operacje plastyczne. Niestety, czasami nie wszystko idzie tak, jak powinno - te aktorki wiedzą o tym najlepiej. / fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama