Reklama
Reklama

Czym na co dzień zajmuje się Anella - żywa lalka Barbie?

Czym na co dzień zajmuje się Anella - żywa lalka Barbie? fot. instagram.com/anella_an_

Anna Mierzejewska

14listopada2017

Możecie próbować, ale i tak nie zgadniecie.

Od kiedy Anella, polska żywa Barbie, pojawiła się w Dzień Dobry TVN, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Internauci szukają informacji na jej temat, próbują odnaleźć fotografie sprzed metamorfozy lub próbują odgadnąć, czy Anella to jej prawdziwe imię, czy może jedynie pseudonim. Na próżno! Żywa lalka Barbie sama decyduje bowiem, czym podzielić się ze swoimi obserwatorami. 

 

Do studia Dzień Dobry TVN Anella przyszła ze swoim chłopakiem, który również jest jej menadżerem. Polska Barbie zdementowała plotki, jakoby od dziecka marzyła o przemianie w kultową lalkę. Zaczęło się przypadkowo, bez wyraźnego planu, od chęci poprawy własnego wyglądu, a konkretnie od operacji nosa. Potem przyszedł czas na biust. Jak jednak twierdzi Anella - obecnie zabieg ten jest równie powszechny, co wyjście do piekarni po bułki. Dudu - czyli partner żywej lalki, twierdzi, że jego dziewczyna jest tą najbardziej pożądaną w Polsce. 

 

Co ciekawe, pomimo sukcesu w mediach społecznościowych i wszechobecnego zainteresowania, dziewczyna nie zarabia na swoim wizerunku. 

 

Skończyłam politechnikę. Jestem inżynierem-architektem. (...) Robię konstrukcyjne rzeczy, zajmuję się budownictwem pasywnym - powiedziała Anella. 

 

Czy chciałaby, żeby bycie żywą lalką Barbie stało się projektem biznesowym? Nie odpowiedziała jednoznacznie. Jak stwierdziła, kręcą ją dziwne, niespotykane rzeczy, lubi osoby charyzmatyczne, które są piękne wewnątrz. Jak zapowiedziała - nie wie, kim będzie się jeszcze inspirować. Czy będzie to Dorota Wellman, Michael Jackson czy Donatella Versace, do której zresztą Anella bardzo często jest porównywana. 

 

TYLKO U NAS: Anella OSTRO odpowiada na komentarze hejterów

 

Anella i Dudu zdementowali również nieprawdziwe informacje o usunięciu żeber, które pojawiły się w popularnym brukowcu. 

 

 Obejrzyjcie całość poniżej! Co sądzicie o pierwszej, polskiej żywej lalce Barbie?

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kolejne "zaskoczenie"! Ludzki Ken n...
Kolejne "zaskoczenie"! Ludzki Ken nr 2! Celso Santebanes ma nawet lalkę stworzoną na swoje podobieństwo... Szacowany koszt operacji: 50,000 $.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama