Reklama
Reklama

Nasz ukochany zespół sprzed lat powraca!

Nasz ukochany zespół sprzed lat powraca! fot. instagram.com/spicegirlsdaily

Anna Mierzejewska

13listopada2017

I to w pełnym składzie!

Ulubiony zespół sprzed lat? Chyba każda kobieta zbliżająca się obecnie do trzydziestki odpowiedziałaby w ten sam sposób: SPICE GIRLS. Girlsband z lat 90. podbił bowiem serca kobiet na całym świecie. Szczególnie że w tamtym momencie muzyką popową zajmowali się głównie mężczyźni, istniało mnóstwo boybandów, ale to właśnie Spie Girls zapoczątkowały tworzenie się żeńskich odpowiedników.

 

Grupa pięciu, całkowicie innych od siebie dziewczyn, stała się źródłem inspiracji dla młodych kobiet. Każda z nas szukała wśród nich swojej odpowiedniczki. Elegancka królowa stylu czyli Victoria Beckham, zwana Posh, a może sportsmanka Mel C? Ja, osobiście, najbardziej lubiłam ostrą Geri, znaną z seksapilu i ciętego języka. 

W pewnym momencie jednak girlsband się rozpadł.  Dziewczyny kolejno zaczęły nagrywać solowe albumy, które jednak jak dotąd nawet w nikłym stopniu nie powtórzyły sukcesu, który osiągnęły wspólnie. Kilka lat temu pojawiły się plotki jakoby Spicetki miały wrócić do śpiewania w ramach Spice Girls. Problemem jednak była Victoria, która nie chciała wielkiego powrotu. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich miłośniczek Spice Girls. Pojawiły się bowiem nowe doniesienia na temat ich reaktywacji.

Według The Sun, Spicetki przez wakacje rozmawiały na temat kolaboracji. Chcą wziąć udział w kilku projektach, w tym także w nagraniu albumu. Fakt, że Victoria wreszcie zgodziła się an wspólne nagrywanie. Wszystko wskazuje na to, że do odnowienia współpracy dojdzie w 2018 roku.  Przy czym, Spice Girls będą współpracować ze swoim byłym szefem, Simonem Fullerem. 

 

Ciekawe, jaka będzie nowa płyta. Czy nawiąże do kawałków sprzed lat, a może Spicetki zdecydują się coś zupełnie świeżego i nowego?

Nie możemy się doczekać!

 

Victoria Beckham ma bardzo dziwny (ale skuteczny!) sposób na piękną cerę!

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Sama Victoria powiedziała kiedyś o...
Sama Victoria powiedziała kiedyś o sobie „Jestem realistką, znam swoje granice. Wiem w czym jestem dobra, a w czym nie” . Jedno jest pewne: Victoria Beckham jest mistrzynią stylu z doskonałym wyczuciem mody.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama