Reklama
Reklama

OMG! Powstała Pepsi o smaku... solonego karmelu!

OMG! Powstała Pepsi o smaku... solonego karmelu! Fot. Instagram@sweetfactory.com.ua

Beata Dżumaga

13listopada2017

Skusiłabyś się?

Solony karmel to absolutny hit ostatnich paru sezonów. Moda na ten smak zapanowała praktycznie na całym świecie. Lodu o smaku solonego karmelu można teraz dostać praktycznie w każdej kawiarni. Ten składnik stał się także nieodzownym elementem wielu innych deserów.

 

Zobacz także: Karmelowe serniki na zimno idealne na Halloween!

 

Teraz solony karmel znajdziemy także w składzie... Pepsi. Koncern właśnie wprowadził na rynek swoją nowość – Salted Caramel Pepsi.

 

 

A post shared by randalls (@randalls.marketharborough) on Oct 23, 2017 at 11:05am PDT

 

Na razie napój jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i nie wiadomo, czy pojawi się na półkach także w polskich sklepach.

 

 

Jednak patrząc na pierwsze opinie tych, którzy postanowili skosztować Pepsi Salted Caramel chyba nie żałujemy, że nie mamy możliwości aby go spróbować. Zdania wprawdzie są podzielone, ale wielu internautów, którzy już pili napój o smaku solonego karmelu piszą, że jest... ohydny. Oto wybrane opinie, które znalazłyśmy na Instagramie.

 

„O Boże, co ja właśnie wlałam sobie do ust?”

 

„Wiedziałam, że to ryzykowne, ale... Jezu. Jedliście kiedyś karmelizowaną kukurydzę? To jak picie płynnej polewy karmelowej. Wziąłem jeden drobny łyczek i poczułem, że moje serce się zaciska, a moje ciało błaga o wodę.”

 

„Naprawdę smakuje jak karmel, mniam! Nie sądziłem, że będzie mi smakować.”

 

„Smakuje jak Pepsi, a karmelowy posmak jest niesamowity!”

 

 

A post shared by Sunny Chauncey (@keyofme) on Nov 9, 2017 at 7:16am PST

 

A ty lubisz smak solonego karmelu? Spróbowałabyś Pepsi Salted Caramel?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Instagram to tylko iluzja - udowadn...
Instagram to tylko iluzja - udowadnia 20-letnia Sara Puhto. Prekursorka zdrowego stylu życia daje nam niezbite dowody na to, że odpowiednia poza na fotografii wszystko zmienia...    Zresztą nie tylko poza, ale także... światło. To odpowiednie może całkowicie zmienić sposób, w jaki wychodzimy na zdjęciu. Sara wciąż to udowadnia na swoim własnym przykładzie, udostępniając zdjęcia na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 180 tysięcy użytkowników. Ci najbardziej zagorzali często proszą o dość specyficzne zdjęcia. Przykład? Zestawienie fotografii, na której nasza fit-blogerka siedzi w luźnej pozycji z taką, gdzie stoi wyprostowana, napinając mięśnie. Rzecz jasna, Puhto spełniła to życzenie... >>>

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama