Reklama
Reklama

Możesz kupić czarnego burgera! Wiemy, która sieciówka ma go w ofercie!

Możesz kupić czarnego burgera! Wiemy, która sieciówka ma go w ofercie!

Ada Rusin

17października2017

Od dziś możesz spróbować absolutnej nowości – Tank Burgera w czarnej bułce!

Tank Burger to 100% wołowina zatopiona w sosie BBQ i majonezie, z dodatkiem żółtego sera oraz świeżych warzyw. Wszystko to w objęciach ekstremalnie czarnej bułki daje wystrzałowe połączenie, które powinno przypaść do gustu miłośnikom ciężkich maszyn. Co jeszcze łączy Burger King i World of Tanks? Ogień! Burger King grilluje swoją wołowinę na ogniu, a w grze wydobywa się on z luf wraz z wystrzelonymi pociskami.

 

Nowy burger w czarnej bułce dostępny jest od 17 października we wszystkich restauracjach Burger King na terenie kraju. W cenie 15,95 zł dostaniemy efektownego czarnego burgera oraz bonus w postaci zdrapki z kodami do gry. Gamerów z pewnością ucieszy informacja, że każda zdrapka wygrywa. Do zgarnięcia są dwa rodzaje nagród: kod zaproszeniowy dla nowych graczy oraz bonus dla już zarejestrowanych w grze. Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia na własność polskiej Pantery „Pudel” i kultowego „Rudego” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Zastanawiałaś się kiedyś jakie używ...
Zastanawiałaś się kiedyś jakie używki uzależniają najbardziej? Wszystkie wiemy, że narkotyki są złe, ale okazuje się, że w pierwszej piątce znalazły się również produkty, których wiele osób używa bardzo często. Używki zostały ocenione w trzystopniowej skali – 0 oznacza najmniej, a 3 najbardziej uzależniający produkt. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze