Reklama
Reklama

Nigdy nie zgadniesz, który aktor był tak seksowny w młodości!

Nigdy nie zgadniesz, który aktor był tak seksowny w młodości! Fot. 20th Century Fox

Beata Dżumaga

13września2017

Dziś to mega gwiazda i zdobywca Oscara

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że aktorzy, których pierwszy raz oglądałyśmy, kiedy byli co najmniej w średnim wieku, kiedyś też byli młodzi. I bardzo przystojni. W zasadzie gdybyśmy urodziły się nieco wcześniej, z całą pewnością byłybyśmy w nich TOTALNIE zakochani.

 

Tak też jest w przypadku tego pana. Dziś ma 57 lat i jest jednym z najwybitniejszych brytyjskich aktorów, ale czy miałaś pojęcie, że w młodości był tak seksowny?! My nie, i nie możemy wyjść z szoku (i z zachwytu!).

 

 

Tak, dobrze zgadłaś – to Colin Firth, filmowy (i serialowy) pan Darcy. Najpierw Firth wcielił się w postać pana Darcy'ego w serialu będącym ekranizacją powieści Jane Austen pt. „Duma i uprzedzenie”. Lata później mogłyśmy go oglądać jako Marka Darcy'ego, ukochanego Bridget Jones. Zdobył też Oscara za pierwszoplanową rolę męską w filmie „Jak zostać królem”.

 

A tak Colin Firth prezentował się w swoim pierwszym filmie, „Inny kraj”. Wystąpił w nim mając zaledwie 20 lat:

 

 

 

Wprawdzie zawsze byłyśmy zdania, że Colin Firth jest niesamowicie przystojny (nawet po 50-tce), ale te zdjęcia zmieniają WSZYSTKO.

 

 

A ty co sądzisz o 20-letnim Colinie? ;)

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Ci aktorzy nie mają umięśnionych ci...
Ci aktorzy nie mają umięśnionych ciał, nie odpowiadają typowym kanonom urody "przystojniaków z Hollywood", ale zdecydowanie - mają w sobie TO coś (oprócz talentu, oczywiście). / wszystkie fot. Getty Benedict Cumberbatch, "Sherlock"

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama