Reklama
Reklama

Nowe funkcje w iPhonie 8 są CUDOWNE! Kiedy go kupimy?

Nowe funkcje w iPhonie 8 są CUDOWNE! Kiedy go kupimy? Fot. Twitter@MobileFunFrance

Beata Dżumaga

11września2017

Nie możemy się doczekać!

O nowym iPhonie 8 wiemy już naprawdę sporo. Specjalnie dla was zebrałyśmy wszystkie niezbędne informacje o najnowszym produkcie od firmy Apple. Tylko poczekajcie, aż przeczytacie o nowych, niesamowitych funkcjach!

 

Kiedy będzie można go kupić?

 

Apple zazwyczaj wprowadza nowego iPhone'a na rynek w pierwszym lub drugim tygodniu września. W tym roku firma podała, że datą premiery iPhone'a 8 będzie 12 września – czyli już jutro. Oficjalnie najnowszy produkt Apple'a miał ujrzeć światło dzienne w siedzibie firmy w Cupertino, w Kaliforni.

 

Jednak dziennik „Wall Street Journal” donosi, że premiera nowego iPhone'a może się opóźnić ze względu na problemy z pewnymi testowanymi funkcjami. Jeśli te plotki się potwierdzą, na iPhone'a 8 będziemy musieli poczekać... kolejny miesiąc!

 

via GIPHY

 

Ile będzie kosztował iPhone 8?

 

Tutaj zdania są podzielone. Portal Fast Company powołuje się na „źródło, które zna plany Apple'a” i donosi, że iPhone 8 będzie najdroższym z iPhone'ów w historii – ma kosztować ponad 1 tys. dolarów!

 

Z kolei miesięcznik „Forbes” informuje, że cena nowości od Apple'a jest jeszcze wyższa – mamy za niego zapłacić nawet 1,4 tys. dolarów.

 

Jak będzie wyglądał iPhone 8?

 

Wiadomo już, że w nowym iPhonie zabraknie przycisku Home. Ze zdjęć udostępnionych na Twitterze wynika, że iPhone 8 ma ukazać się w wersji miedzianego złota. Niestety najnowszy produkt Apple'a nie będzie produkowany w naszym ukochanym kolorze, czyli różowym złocie :( Inni eksperci dodają, że ósemka będzie mniejsza niż jej poprzednik.

 

Jakie nowe funkcje dostaniemy?

 

Z przecieków na temat nowego systemu operacyjnego Apple'a, czyli iOS 11 wiemy już, w jakie zupełnie nowe możliwości zostanie wyposażony iPhone 8. Są naprawdę imponujące! Wystarczy wspomnieć, że pojawią się... ANIMOWANE EMOJI.

 

 

Zapowiadają się też duże zmiany w robieniu selfie. Będziemy mogli nakładać takie filtry jak Contour Light, Natural Light, Stage Light czy Studio Light.

 

Co sądzicie o plotkach na temat nowego iPhone'a 8? Czekacie na premierę? Wydacie ponad 1 tys. dolarów na nowy telefon?

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Które produkty z Ikea są najmodniej...
Które produkty z Ikea są najmodniejsze i najbardziej prestiżowe?   Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama