Reklama
Reklama

Właśnie dlatego NIGDY nie powinnaś używać czajnika w pokoju hotelowym

Właśnie dlatego NIGDY nie powinnaś używać czajnika w pokoju hotelowym Fot. iStock

Beata Dżumaga

01września2017

OHYDA!

Jeżeli kiedykolwiek podróżowałaś i nocowałaś w różnych hotelach i hostelach na pewno przekonałaś się, że kwestia higieny jest kluczowa, a pobyt w zapuszczonym pokoju może zrujnować cały wyjazd.

 

Zobacz także: Pracownicy hotelowi zdradzili, jakie najdziwniejsze rzeczy znaleźli w pokojach

 

Dlatego z obrzydzeniem przeczytałyśmy post na Twitterze, który od paru dni krąży po sieci. Publikujemy go ku przestrodze!

 

 

„Poważne pytanie: czy ktoś wie, jak wyprać bieliznę w czajniku podczas podróżowania?”

 

via GIPHY

 

Ten sam użytkownik dodał, że tylko pyta, bo sam nigdy tego nie robił, ale słyszał od kolegi, że to norma.

  

W rozmowie z portalem Gizmodo dr Heather Hendrickson wyjaśniała, dlaczego pranie bielizny w czajniku to bardzo zły pomysł (jakby ktokolwiek potrzebował dowodów, żeby tego nie robić!). Ekspertka powiedziała, że wprawdzie wysoka temperatura zabija bakterie, ale nie zabija wszystkich mikroorganizmów. Niektóre są odporne na temperaturę nawet 120 stopni Celsiusza.

 

My już raczej nigdy nie będziemy korzystać z czajnika w pokoju hotelowym...

 

Zobacz także: Okazuje się, że nie powinnaś używać sejfu w pokoju hotelowym

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Czas zaakceptować to, że w dzisiejs...
Czas zaakceptować to, że w dzisiejszych czasach trendy dotyczące mody, designu, oraz… nawet celów podróży, wyznaczane są przez influencerki na Instagramie. Wydawać by się mogło, że co chwila na naszym Instagramie wyskakuje zdjęcie robione w miejscu, które już wcześniej widziałyśmy.   No cóż, na świecie jest ograniczona liczba miejsc… Poza tym, nawet influencerki inspirują siebie nawzajem. Również w kwestii podróży. A te 17 lokalizacji, które wam przedstawiamy, są ubóstwiane zarówno przez influencerki, jak i znane blogerki oraz celebrytki. Wybrałabyś się do któregoś z tych miejsc?   źródło: cosmopolitan.com/uk   fot. http://instagram.com/andiej_, http://instagram.com/travel_inhershoes, http://instagram.com/ohhcouture

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama