Reklama
Reklama

Kierowca Diany przerywa milczenie na temat wypadku księżnej!

Kierowca Diany przerywa milczenie na temat wypadku księżnej! Kierowca Diany przerywa milczenie na temat wypadku księżnej! Fot. Getty Image

Anna Majcher

11sierpnia2017

Po 20 latach...

W związku ze zbliżającą się dwudziestą rocznicą śmierci księżnej Diany w mediach pojawia się coraz więcej ukrywanych do tej pory informacji na temat jej życia i śmierci. Po opublikowaniu sensacyjnych wyznań nagranych przez zaufanego dziennikarza księżnej oraz emisji dokumentu z wypowiedziami jej synów, księcia Williama i Harrego, na temat ich ostatniej rozmowy telefonicznej, o wypowiedź poproszono jej byłego kierowcę - Colina Tebbuta. 

Fot. Daily Mail

 

Telewizja ITV zaprosiła Colina Tebbuta do programu „Good Morning Britain”.  Kierowca wyznał w programie, że bardzo żałuje, że nie prowadził jej samochodu tego dnia, gdy zginęła. Przyleciał do Paryża na kilka godzin przed jej śmiercią, bo miał odwieźć ją do Wielkiej Brytanii.

 

Cały dokument "Księżna Diana: wypadek czy zamach?" zobaczysz w czwartek, 31 sierpnia o godz. 22:30 na antenie TLC.

 

Tebbut, były policjant, który pracował dla Diany od dwóch lat, był jednym z najbardziej zaufanych i lubianych przez księżnę kierowców. To on zadbał o wiele rzeczy po śmierci Diany, m.in. gdy została przywieziona do szpitala, zasłaniał okna kocami przed wścibskimi fanami, którzy wchodzili na dachy sąsiedzkich domów, by obserwować, co się dzieje w szpitalu.

Fot. Getty Image

 

Zapytany o możliwy powód wypadku samochodu, do którego doszło w Paryżu 31 sierpnia 1997 roku, w której oprócz niej, podróżował jej przyjaciel Dodi Al-Fayed, drugi kierowca i ochroniarz, powiedział: „Uważam, że wjechali do tunelu za szybko. Chociaż podczas dochodzenia sam wjechałem do tego tunelu z tą prędkością”. Dodał też, że nigdy nie pozwolił sobie na brak profesjonalizmu z wyjątkiem jednego momentu, gdy zobaczył księżną Walii nieżywą na szpitalnym łóżku. „To był bardzo emocjonalna chwila”, wyznał.

Colin Tebbut dodał też, że Diana była bardzo szczęśliwa przez te dwa ostatnie lata, kiedy dla niej pracował. Bardzo kochała synów i była z nich niesamowicie dumna. 

Zobacz także: Książę Harry i William pokazali prywatne zdjęcia księżnej Diany

Reklama
Channel 4 wyemitował kontrowersyjny...
Channel 4 wyemitował kontrowersyjny dokument „Diana: In Her Own Words”, w którym udostępniono nagrania rozmów, które księżna Diana odbyła z Peterem Settelenem, coachem, który uczył ją publicznych przemówień. Nagrania były swego rodzaju terapią dla Diany. Rozmowy miały miejsce w 1993 roku w Kensington Palace. Brat Diany i jej przyjaciółka Rosa Moncton walczyli o to, by materiał nie ujrzał światła dziennego. Oto szokujące informacje, które znalazły się w programie „Diana: In Her Own Words”. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama