Reklama
Reklama

Będą kolejne części “Zmierzchu” i “Igrzysk śmierci”!

Będą kolejne części “Zmierzchu” i “Igrzysk śmierci”! Fot. Lionsgate

Beata Dżumaga

10sierpnia2017

To jeszcze nie koniec!

Chociaż z bohaterami “Zmierzchu” i “Igrzysk śmierci” pożegnaliśmy się już ładnych parę lat temu wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec! Wytwórnia Lionsgate, która jest dystrybutorem obu tych produkcji ma poważne zamiary kontynuować obie kultowe serie.

 

Zobacz także: Jak wyglądają gwiazdy filmu „Zmierzch” po 10 latach?

 

“Jest jeszcze więcej historii, które czekają na to, by zostać opowiedziane, a my jesteśmy gotowi, żeby je opowiedzieć, jak tylko nasi twórcy je przygotują” - mówił Jon Feltheimer, CEO Lionsgate. Prawdopodobnie oznacza to, że wytwórnia prowadzi już rozmowy ze Stephenie Meyer, autorką “Zmierzchu” i Suzanne Collins, która napisała serię “Igrzysk śmierci”.

 

Fot. Lionsgate

 

Czy to oznacza, że poznamy dalsze losy Belli i Edwarda Cullen oraz Katniss Everdeen? Tego nie wiemy, ale raczej wstrzymujemy nasz optymizm. W końcu ich historie miały swoje zakończenie.

 

Co więc zobaczymy w najnowszych produkcjach? Prawdopodobnie będą to historie innych bohaterów z uniwersum “Zmierzchu” i “Igrzysk śmierci”. Mogą to być prequele lub sequele, a więc wydarzenia, które miały miejsce przed lub po wydarzeniach zobrazowanych w dotychczasowych filmach. Możliwości jest naprawdę wiele, a jedynymi ograniczeniami wydają się być wyobraźnie autorek obu książek, więc jesteśmy pełne nadziei na nowe, trzymające w napięciu historie :)

 

Zobacz także: Park rozrywki oparty na "Igrzyskach śmierci"? Czemu nie!

 

A wy co sądzicie o wielkim powrocie filmów z sagi “Zmierzch” i “Igrzysk śmierci”? Wybierzecie się do kina?

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Zobacz, kto znalazł się na pierwszy...
Zobacz, kto znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu najseksowniejszych mężczyzn.   Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama