Reklama
Reklama

Okazuje się, że nie powinnaś używać sejfu w pokoju hotelowym

Okazuje się, że nie powinnaś używać sejfu w pokoju hotelowym Fot. Getty

Ada Rusin

14lipca2017

Wcale nie jest tak bezpieczny jakby się to mogło wydawać

Gdzie trzymać podczas wakacji drogie rzeczy takie jak laptop, biżuteria, telefony oraz ważne dokumenty – paszport, karty kredytowe czy pieniądze przeznaczone na podróż? Oczywiście w sejfie, który najczęściej znajduje się w szafie w pokoju hotelowym.

Okazuje się, że hotelowe sejfy mogą wcale nie być tak bezpieczne jak ci się wydaje. Prawdę o nich ujawniono w filmiku na YouTubie.

Został nagrany przez Brada Reida, po tym, gdy zapomniał on kodu do sejfu. Zadzwonił na recepcję z pytaniem jak poradzić sobie z tą sytuacją. Okazuje się, że istnieje uniwersalny kod, za pomocą którego można otworzyć niemal każdy sejf! To po prostu kombinacja składająca się z sześciu zer. No cóż, nie brzmi to zbyt bezpiecznie.

 

 

Zanim zaczniesz korzystać z sejfu sprawdź, czy kod 000000 działa – jeśli tak to lepiej z niego nie korzystać.

Zobacz także: 5 niebezpiecznych zachowań na randce, których musisz (!) unikać

 

l
Reklama

Polecane wideo

Księżna Kate lubi inspirować się kr...
Księżna Kate lubi inspirować się kreacjami, w których chodziła Diana - wcale nas to nie dziwi, w końcu księżna Diana została okrzyknięta ikoną stylu. Stylizacje Kate są kopiowane przez miliony kobiet na całym świecie i bardzo często komentowane przez największe magazyny i portale modowe.   Kate podczas parady brytyjskiej armii, Diana w posiadłości Sandringham w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze