Reklama
Reklama

“Wilk z Wall Street” zbyt ostry dla Polsatu. Sprawdź, czy znasz ciekawostki o filmie

“Wilk z Wall Street” zbyt ostry dla Polsatu. Sprawdź, czy znasz ciekawostki o filmie Fot. Paramount Pictures

Beata Dżumaga

12lipca2017

Słowo na „f” pada NAPRAWDĘ dużo razy.

Wczoraj wieczorem telewizja Polsat ponownie wyemitowała film „Wilk z Wall Street”. Niestety, i tym razem widzowie obejrzeli ocenzurowaną wersję kinowego przeboju z Leonardo DiCaprio i Margot Robbie w rolach głównych. Z filmu usunięte zostały niektóre sceny seksu (np. pierwszy raz Jordana i Naomi), a oryginalna wersja językowa została oczyszczona z wszelkich niecenzuralnych słów.

 

Na planie filmu działy się naprawdę ciekawe rzeczy! Czy znasz ciekawostki na temat „Wilka z Wall Street”?

 

#1.

Margot Robbie, filmowa Naomi, wyznała, że scena seksu z DiCaprio na łóżku pełnym dolarów była bardzo niewygodna. Sztuczne papierowe banknoty miały bardzo ostre krawędzi i aktorka poraniła sobie plecy.

 

#2.

W filmie bohaterowie zażywają niezliczone ilości kokainy. Zastępowała ją pokruszona witamina B. 

 

#3.

Scenę pocałunku Leonardo DiCaprio i Joanny Lumley, czyli filmowej ciotki Emmy, kręcono aż 27 razy. Powód? DiCaprio był bardzo zestresowany!

 

#4.

Margot Robbie przyznała, że podczas castingu wcieliła się w rolę do tego stopnia, że uderzyła DiCaprio w twarz – naprawdę mocno! Przerażona Robbie była przekonana, że to koniec jej kariery w Hollywood, ale Leo był pod takim wrażeniem, że rola musiała trafić właśnie do niej.


#5.

Bohaterowie filmu często przeklinają - słowo "fuck" pada tam aż 569 razy!

 

#6.

W słynnej scenie, gdy Margot Robbie staje w progi drzwi kompletnie naga, pierwotnie miała mieć na sobie szlafrok. To sama Robbie zasugerowała że zdejmie wszystkie ubrania. Był to pierwszy raz, kiedy pojawiła się na ekranie całkiem naga. Przed nakręceniem sceny aktorka wypiła 3 kieliszki tequili.

 

Zobacz także: Tajemnice Hollywood - jak się kręci sceny seksu?

 

#7.

Aktor Jonah Hill, który wcielił się w rolę Donniego Azoffa, przyjaciela Jordana, w scenie masturbacji na widok Naomi ma na sobie sztucznego, prostetycznego penisa. Za to reakcje ekipy na planie podczas tej sceny były zupełnie prawdziwe ;)

 

#8.

Reżyser filmu, Martin Scorsese powiedział, że w filmie pojawili się także prawdziwi brokerzy, w dodatku z firmy Stratton-Oakmont.

 

#9.

Większość scen w filmie była improwizowana.

 

#10.

Za rolę Jornada Belforta DiCaprio zgarnął 25 milionów dolarów. Ta suma stanowiła jedną czwartą budżetu filmu, a Leo był najlepiej opłacanym aktorem roku.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Penélope Cruz, Milla Jovovich, Keir...
Penélope Cruz, Milla Jovovich, Keira Knightley - między innymi te aktorki rozpoczęły swoją karierę od dosyć kontrowersyjnych filmów. Odrzucając zakłopotanie, przyszłe gwiazdy zgodziły się wziąć udział w scenach erotycznych. Oczywiście, nie obyło się bez skandali. / fot. Lolita (Pathé)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama