Reklama
Reklama

Jamie Dornan podbija internet tym jednym (wymownym) zdjęciem...

Jamie Dornan podbija internet tym jednym (wymownym) zdjęciem... Jamie Dornan podbija internet tym jednym (wymownym) zdjęciem... / fot. Instagram (instagram.com/_jamie_dornan_)

Lena Sikor

13lipca2017

WOW, Jamie!

Słynny Christian Grey, czyli Jamie Dornan, od dawna uważany jest za symbol seksu. Rolami w "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya" podbił serca tysięcy kobiet na całym świecie. Oczywiście, jest przystojnym mężczyzną, a wysportowana sylwetka tylko podkreśla jego urok, ale niedawno fanki aktora otrzymały kolejny powód do gorących dyskusji na temat swojego idola.

Dornan podzielił się pozornie zwykłym zdjęciem na Twitterze, a w sieci zawrzało: wszystko z powodu zbyt ciasnych spodni przystojniaka, podkreślających jego... cechy anatomiczne.

Sądząc po komentarzach, fanki oszalały. Niestety, jest to tylko piłeczka do golfa w jego kieszeni, ale niegrzeczne myśli nadal siedzą w naszych głowach. A ty, o czym pomyślałaś? ;)

 

Zobacz także: Poznajesz? Tak, to Jamie Dornan w odważnej kampanii sprzed kilkunastu lat

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Trzecia część ekranizacji przygód C...
Trzecia część ekranizacji przygód Christiana Greya i Anastasii Steele wejdzie do kin w 2018 roku, jednak już teraz wyciekły zdjęcia z „Nowego oblicza Greya”, które zdradzają co się wydarzy w filmie! Fot. cosmopolitan.com

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze