Reklama
Reklama

Nowy iPhone 8 nie będzie produkowany w naszym ulubionym kolorze!

Nowy iPhone 8 nie będzie produkowany w naszym ulubionym kolorze! Fot. youtube.com/user/SuperSafTV

Ada Rusin

10sierpnia2017

Nie będzie miał jednej szczególnej cechy, która go zawsze wyróżniała!

Ekran nowego iPhona 8 zajmuje cały front i co ciekawe nie ma… przycisku Home! Skaner linii papilarnych ma zostać umieszczony na ekranie. Oto co jeszcze wiemy o nowym dziecku Apple’a!

Nowa ładowarka

Po pierwsze będzie mocniejsza – zamiast 5 będzie miała 10W, co oznacza, że twój telefon naładuje się w błyskawicznym tempie. Po drugie, kabel będzie miał dwie końcówki – Lightning i USB C, więc prawdopodobnie Apple zrezygnuje z łącza USB starego typu!

Przecieki sugerują, że będzie możliwość bezprzewodowego naładowania telefonu! Wystarczy położyć go na ładowarce ;)

Zobacz także: Wystarczy 10 sekund, żeby twój iPhone działał jak nowy

Nowy wymiar selfie

Aparat z technologią 3D i podczerwienią, która ma za zadanie lokalizację obiektów wokół ciebie i lepsze odwzorowanie głębi.

 

 

Jak duży będzie iPhone 8?

To będzie największy z dotychczasowych Ipponów – ma mieć 5,8 cala (iPhone 7+ ma 5,5 cala). Także zapomnij o małych torebkach ;) Dokładne wymiary nowego telefonu to prawdopodobnie 143,59 x 70,94 x 7,57 mm.

 

Fot. youtube.com/user/SuperSafTV

 

Kiedy będzie w sprzedaży?

W poprzednich latach premiera każdego nowego iPhona miała miejsce w przeciągu dwóch pierwszych tygodni września. Jednak w tym roku mija 10 lat odkąd Apple stworzył pierwszego iPhona! Być może marka ze względu na okrągłą rocznicę zmieni datę premiery.

 

 

 

Ile będzie kosztował iPhone 8?

No cóż, to nie tylko największy, ale i najdroższy telefon Apple. Prawdopodobna cena to około 1000 dolarów, ale dokładna kwota nie jest jeszcze znana.

 

UPDATE! Kolory iPhona 8!

Niestety, ale najnowszy iPhone 8 prawdopodobnie nie będzie dostępny w naszym ukochanym różowym złocie! Zamiast niego do sprzedaży wejdzie złoto-miedziana wersja :(

 

 

Zobacz także: Wystarczy 10 sekund, żeby twój iPhone działał jak nowy

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Harry Potter właśnie obchodzi dwudz...
Harry Potter właśnie obchodzi dwudzieste urodziny! To właśnie 20 lat temu J.K. Rowling wydała swoją pierwszą książkę „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, a dokładnie 16 lat temu do kin wszedł pierwszy film o przygodach czarodziejów. W filmach u boku Daniela Radcliffe’a, Ruperta Grinta i Emmy Watson wystąpiło wielu bardzo znanych aktorów, o czym bardzo niewiele osób wie. Fot. Warner Bros

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama