Reklama
Reklama

Do Polski wchodzi nowy fast food - wyprze McDonald’s?

Do Polski wchodzi nowy fast food - wyprze McDonald’s? Fot. instagram.com/maxhamburgare

Ada Rusin

19maja2017

Tak zrobił w jednym kraju!

To już oficjalne! Firma McDonald’s już za kilka miesięcy zyska ogromnego konkurenta. Mowa o Max Premium Burgers – szwedzkiej sieci, która we wrześniu wejdzie na nasz rynek.

Marka jest tak znana w Szwecji, że wyparła z rynku McDonald’s! U nas chyba nie zrobi aż tak zawrotnej kariery, ale z niecierpliwością czekamy na pierwsze lokale. Zwłaszcza, że oprócz tradycyjnych burgerów z wołowiną i kurczakiem, w menu jest spora oferta dla wegetarian.

Klienci Max Premium Burgers będą mogli zamawiać tradycyjnie przy kasie, jak i poprzez samoobsługowe kasy – rozwiązanie to znane jest z restauracji Mc Donald’s. W lokalach będzie dostępne bezpłatne WiFi oraz gniazdka, dzięki, którym będzie można naładować telefon albo laptop.

 

 

Pierwszy lokal zostanie otwarty we Wrocławiu we wrześniu (na parterze Galerii Dominikańskiej), a do końca roku dwie kolejne restauracje pojawią się w Warszawie i Gdańsku.

Firma chce w ciągu 10 lat otworzyć aż 200 lokali na terenie Polski. Będą to wolno stojące lokale, jak i restauracje zlokalizowane w centrach handlowych.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jesteś na diecie, ale masz ogromną...
Jesteś na diecie, ale masz ogromną ochotę na coś niezdrowego? Sprawdź, które dania w popularnych Fast foodach mają najmniej kalorii i nie zaszkodzą twojej figurze aż tak bardzo ;) Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama