Reklama
Reklama

Ta woda w butelce to tak naprawdę... przezroczysta kawa!

Ta woda w butelce to tak naprawdę... przezroczysta kawa! Ta woda w butelce to tak naprawdę... przezroczysta kawa! / fot. Instagram (instagram.com/clrcff/)

Lena Sikor

21kwietnia2017

Prawdziwa kawowa rewolucja

Chociaż napój w tych butelkach przypomina wodę, tak naprawdę jest to... kawa! Tak twierdzą pomysłodawcy CLR CFF (Clear Coffee) i zapewniają, że są to "wysokiej jakości ziarna Arabica", przerobione za pomocą "metod, które nigdy wcześniej nie były stosowane". Cóż, dla większości z nas kawa musi być czarna (ewentualnie z mlekiem), ale pomysł jest dosyć ciekawy.

Jak donosi The Evening Standard, za ideę odpowiedzialni są bracia David i Adam Nagy. Pomysł na nietypową kawę to skutek rozmyślania nad największymi wadami codziennej małej czarnej. "Jesteśmy nałogowymi kawoszami", przyznał David Nagy. "Podobnie jak wiele innych osób, walczyliśmy z przebarwieniami na zębach. Na rynku nie było nic odpowiadającego naszym potrzebom, więc postanowiliśmy stworzyć własny przepis. Ze względu na nasz gorączkowy tryb życia, chcieliśmy przygotować orzeźwiającą i gotową do natychmiastowego wypicia kawę, która zapewnia przypływ energii, ale ma mało kalorii."

Oprócz porządnej dawki kofeiny, którą można delektować się w podróży, marka szczyci się również unikalną formułą produktu, która nie zawiera konserwantów, sztucznych smaków i stabilizatorów. Dodatkowo, 100 ml to zaledwie 4 kalorie. Zdrowa i poręczna kawa, która chroni nasze białe zęby? Na pewno warto spróbować, dlatego czekamy na dostępność w Polsce. Szczegóły znajdziesz na stronie clrcff.com.

 

 

Źródło: cosmopolitan.com/uk/

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Na wypadek, gdybyś chciała się zain...
Na wypadek, gdybyś chciała się zainspirować na nadchodzące lato... Fot. www.instagram.com/alessandraambrosio/

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama