Reklama
Reklama

Kolejne zmiany na Facebooku – czym nas zaskoczy tym razem?

Kolejne zmiany na Facebooku – czym nas zaskoczy tym razem? Fot. Getty

Ada Rusin

16lutego2017

Zmiany dotyczą jednej ważnej opcji

Wszystkie zmiany dotyczyć będą filmików, ponieważ rynek reklamowy powiązany z wideo dynamicznie rośnie. Facebook postanowił zając się tym obszarem i wprowadzić aż 4 nowe rozwiązania.

Pierwszą, chyba najbardziej znaczącą zmianą będzie automatyczne odtwarzanie filmów z dźwiękiem. Podobno ta opcja bardzo spodobała się userom podczas testów. Jeśli nie przepadnie nam do gustu to można ją wyłączyć na stałe w ustawieniach strony.

Wygodną opcją, której brakowało będzie możliwość przewijania filmu z jednoczesnym podglądem kadru. Wideo samo dostosuje się do orientacji naszego ekranu – nie trzeba będzie przekręcać telefonu. Ciekawą opcją wydaje się możliwość zminimalizowania okna z wideo – możesz je oglądać podczas przeglądania stron, Facebooka albo pisania smsów.

 

Zobacz także: Facebook próbuje zepsuć twoje życie (uczuciowe)! Oto dowody

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Od dawna wiadomo, że moda to nie ty...
Od dawna wiadomo, że moda to nie tylko zmieniające się co sezon pomysły projektantów. O tym, co stylowe i aktualnie na topie, decyduje tak naprawdę każdy z nas. Okazuje się, że znak zodiaku wiele mówi o naszym stylu, kolorach, które do nas pasują oraz modowych wyborach. Co gwiazdy zapisały w Twoim modowym horoskopie? Hiszpańska wróżbitka – Esperanza Gracia – przygotowała zestaw porad dla tych, którzy chcą odnaleźć swój styl i dowiedzieć się, jaki kolor pasuje do nich najbardziej.   Źródło: materiały prasowe Zalando / www.zalando.pl/horoskop/    

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze