Reklama
Reklama

Zdjęcia brzucha tej blogerki fitness zostały zrobione w odstępie kilku dni. Co powoduje TAKĄ różnicę?

Zdjęcia brzucha tej blogerki fitness zostały zrobione w odstępie kilku dni. Co powoduje TAKĄ różnicę? Zdjęcia brzucha tej blogerki fitness zostały zrobione w odstępie kilku dni. Co powoduje TAKĄ różnicę? / Fot. www.instagram.com/lucybaker

Luiza Nowińska

07lutego2017

Lucy Baker jest entuzjastką zdrowego trybu życia oraz sportu, a na swoim profilu na Instagramie dzieli się postępami w drodze do lepszej sylwetki. Ostatnio blogerka opublikowała kolaż zdjęć, na których jej brzuch wygląda zupełnie inaczej. Na jednym ze zdjęć jest idealnie płaski, a na drugim Lucy wygląda na dużo grubszą. Jak się okazuje zdjęcia zostały zrobione w odstępie zaledwie kilku dni. Co jest powodem AŻ tak dużej różnicy? 

 

A photo posted by Lucy Baker (@fitlifelucy) on Jan 11, 2017 at 11:24am PST

Jak tłumaczy Lucy na co dzień wytrwale dba o swoje ciało - prowadzi bardzo zdrową dietę i nie zaniedbuje treningów. Ostatnio jednak ze względu duży stres oraz kilkudniową przerwę w zdrowej diecie jej brzuch diametralnie się zmienił. Wystarczyło tylko kilka dni przerwy, aby płaski brzuch zmienił się nie do poznania. Lucy podkreśla jednak, że to zupełnie normalnie i nie ma osób, które mogłyby cieszyć się nieskazitelnym wyglądem cały czas. Pamiętajmy - nikt nie jest perfekcyjny, nawet jeśli zdjęcia na Instagramie zdają się mówić coś innego. ;) 

 

Zobacz także: Ta dziewczyna pokazała, jak fit blogerki oszukują na zdjęciach

 

 

Reklama

Polecane wideo

Babou, malowany ocelot Salvadora Da...
Babou, malowany ocelot Salvadora Dali Ocelot to też zwykły kot – tak miał twierdzić Salvador Dali. Artysta zwykł zabierać swojego pupila o wdzięcznym imieniu Babou do najlepszych restauracji. Pewnego razu zaniepokojony kelner zwrócił mu uwagę, że wprowadził drapieżnego kota do miejsca publicznego. Malarz spokojnie wyjaśnił, że to przecież zwykły kot, tyle, że cały pomalowany w stylu op-artu.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama