Reklama
Reklama

To zwykłe selfie stało się hitem po tym jak w tle dostrzeżono…

To zwykłe selfie stało się hitem po tym jak w tle dostrzeżono… To zwykłe selfie stało się hitem po tym jak w tle dostrzeżono… / Fot. twitter.com/og_pocahontas

Ada Rusin

10stycznia2017

Ubawisz się!

Z jednej strony to niby zwykłe selfie, ale uważni Internauci dostrzegli na nim o wiele więcej niż można się spodziewać. Dzięki im zabawnym komentarzom fotka szybko rozprzestrzeniła się w sieci – ma już ponad 9 tysięcy polubień i zostało zretweetowane ponad 4,5 tysiąca razy.

 

 

Co przykuło uwagę komentujących? Przede wszystkim niezły bałagan za plecami dziewczyny ubranej w wieczorową kreację. Dostrzeżono m.in. urządzenie do smażenia gofrów oraz… żywą mysz!

 

 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy typu „Współczuję temu kto się z Tobą ożeni”. Sylwetka dziewczyny została również wklejona do czystego, wysprzątanego pokoju.

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Oto zestawienie najgorętszych hitów...
Oto zestawienie najgorętszych hitów kosmetycznych, w których zakochałyśmy się w 2016 roku. Kilka z nich jest starszych niż z 2016 roku, ale teraz pokochałyśmy je jeszcze bardziej! Koniecznie zobacz o których kosmetykach mowa :)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama