Reklama
Reklama

11-latka urodziła dziecko swojego brata!

11-latka urodziła dziecko swojego brata! 11-latka urodziła dziecko swojego brata / fot. Facebook (@Tressa Tallons Middleton)

Nadia Kullmann

23sierpnia2016

Ta historia wstrząsnęła Wielką Brytanią!

Tressa i Jason Middleton zostali okrzyknięci najmłodszymi rodzicami w Wielkiej Brytanii i prawdopodobnie Europie, a dziewczyna symbolem upadku brytyjskiej młodzieży. Czy słusznie?

"Pomimo tak młodego wieku nigdy nie pomyślałam o aborcji".

Wychowywała się w ubogiej rodzinie w Szkocji. Władze rozdzieliły rodzinę, kiedy jej matka straciła dom. Z czasem, kobieta odzyskała prawa rodzicielskie do dziewczynki i jej starszego brata, Jansona. Rodzina przeniosła się do Arndal. Tam dziewczyna wpadła w złe towarzystwo. Gdy miała osiem lat zaczęła pić alkohol i palić papierosy.

W 2005 roku wraz z bratem pojechali na rowerach na pewien plac budowy. Jeździli tam często. Tym razem Janson zaprowadził ją na plac budowy, na który często wspólnie jeździli na rowerach. Ufała mu. Niestety, tym razem nie przyjechali tu, żeby się bawić. Krótko po przybyciu na budowę, brat zgwałcił młodszą siostrę.

Po paru miesiącach dziewczynka zauważyła zmiany na swoim ciele, ale nie wiedziała, skąd się wzięły. Jedna z jej starszych koleżanek zaproponowała zrobienie testu ciążowego. Wynik okazał się pozytywny, ale Tressa bała się powiedzieć mamie o ciąży, a tym bardziej o tym, czyje nosi dziecko. Przez cały okres ciąży chodziła do szkoły, a o prawdę, kto jest ojcem, wyjawiła tylko przyjaciółce. Szokująca prawda wyszła na jaw dopiero po testach DNA, które potwierdziły ojcostwo jej szesnastoletniego wówczas brata - Jasona.

"Naprawdę cię kocham, jak własną dziewczynę".

Tak powiedział Tressie brat. To wyznanie nie wpłynęło jednak na decyzję sądu, bowiem brat dziewczyny trafił na cztery lata do więzienia.

Tressa zaraz po urodzeniu oddała córeczkę do adopcji. To z kolei sprawiło, że młoda mama wpadła w ciężką depresję i alkoholizm. Dziś Tressa próbuje ułożyć życie na nowo, jednak wciąż boryka się z uzależnieniami.

 

Zobacz również:Prawdziwe życie: "Według policji zostałam zgwałcona przez brak ostrożności"

"Każda kobieta z takim bagażem musi się wygadać".

Teraz, już jako dorosła kobieta dedykuje swojej córce książkę "Tressa: The 12 Year Old Mum: My True Story". Zrobi wszystko, by znów zobaczyć córeczkę, którą ostatni raz widziała w dniu narodzin.

„Zawsze jesteś w moich myślach. Jesteś ostatnią osobą, o której myślę, zanim pójdę spać, i pierwszą, o której myślę zaraz po przebudzeniu”. „Jesteś bijącym sercem mojego życia. Do tej pory mam w szafie Twoje ubranka, które nosiłaś jako maleńka dziewczynka”.

 

 

Zobacz również: Nietypowa kampania przeciwko przemocy seksualnej

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Młoda wizażystka nadal zadziwia świ...
Młoda wizażystka nadal zadziwia świat swoimi niesamowitymi miniaturowymi dziełami sztuki - wymalowanymi na jej powiekach. Używając tylko kosmetyków do makijażu, takich jak ciekły eyeliner i cień do powiek Tal Peleg wyobraża sobie sceny z bajek, powieści i przenosi je na swoją twarz. Zobacz jej niesamowite prace! \\fot. instagram.com/tal_peleg/

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama