Reklama
Reklama

Czy wiesz na czym polega związek karmiczny?

Czy wiesz na czym polega związek karmiczny? Czy wiesz na czym polega związek karmiczny?/fot.Thinkstock

Magda Szymańska

02sierpnia2016

I co on dla nas oznacza...?

W niektórych religiach lub systemach filozoficznych powszechne jest wierzenie, że człowiek nie rodzi się, jako całkiem nowa istota, ale żył już kiedyś, w poprzednich wcieleniach i teraz na swoich barkach dźwiga ciężar przeszłych uczynków, decyzji, relacji. Właśnie to ma sprawiać, że jesteśmy uwikłani w sieć związków karmicznych. Nigdy o tym nie słyszałaś? Mamy dla ciebie kilka podpowiedzi! :) Jesteś ciekawa...?

 

Jak sprawdzić związek karmiczny?

 

Słowo „związek” jednoznacznie wskazywałoby na interakcję opartą na miłości, namiętności czy pożądaniu. Tymczasem, okazuje się jednak, że związek karmiczny może łączyć też inne osoby, chociażby ciebie i twoją najlepszą przyjaciółkę. Jak poznać, że to właśnie „to”? Jeśli z kimś łączy cię związek karmiczny, najczęściej odczuwasz bardzo intensywny wachlarz emocji. To niekoniecznie muszą (ale MOGĄ) być zawsze pozytywne odczucia. Możesz po prostu czuć do kogoś silną niechęć, chociaż ta osoba jest bardzo miła, nie znasz jej za dobrze i nie masz powodów, żeby się na nią złościć.

 

Związek karmiczny – znaczenie

 

Dlaczego warto sprawdzić czy łączy wasz związek karmiczny? Według numerologów ta wiedza jest bardzo przydatna do głębszego zrozumienia relacji. Związek karmiczny bowiem może na swojej drodze napotykać wiele przeszkód. Uświadomienie sobie, skąd one się biorą, pozwala na podejmowanie odpowiednich decyzji. Taka relacja bowiem cały czas dąży do wyrównania „rachunków” z przeszłości.

 

Związek karmiczny – jak obliczyć?

 

Możesz skorzystać z gotowego programu: wystarczy, że podasz dwie daty urodzenia, swoją i tej drugiej osoby. Obliczeń dokona również profesjonalny numerolog na podstawie liczb waszych dróg życia (znów potrzebna jest wasza data urodzin) i zinterpretuje otrzymany wynik. Metodą służącą do rozpoznawania związków karmicznych jest również hipnoza.

Reklama

Polecane wideo

Forget me not / Fot. Instagram @ ta...
Forget me not / Fot. Instagram @ tattooist_banul

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama